Justinas Bieberis išsitrynė „Instagram“ paskyrą po kivirčo su Selena Gomez ir kaltinimų neištikimybe

Justinas Bieberis ir Selena Gomez / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-16 10:59
Praėjusį savaitgalį socialiniuose tinkluose virė aistros dėl naujosios Justino Bieberio (22 m.) draugės Sofios Richie (17 m.), kurią užsipuolė dainininko gerbėjai. Į žodžių karą įsitraukė ir buvusi Justino mergina Selena Gomez (24 m.), o viešas buvusiųjų apsižodžiavimas pasiekė tokį lygį, jog jie vienas kitą apkaltino neištikimybe ir Justinas galiausiai iš viso ištrynė savo „Instagram“ paskyrą.

Praėjusią savaitę pasklido informacija apie naują Justino Bieberio romaną su dainininko Lionelio Richie dukra Sofia, o netrukus ir pats Justinas Bieberis savo „Instagram“ paskyroje publikavo nuotraukų su naująja drauge.

Juokinga matyti žmones, kurie naudojosi manimi tam, kad gautų dėmesio, – Selenai Gomez išrėžė Justinas Bieberis.

Deja, tačiau gerbėjų reakcija Sofios atžvilgiu nebuvo palanki ir vienas po kito ėmė rastis įžeidūs komentarai po porelės nuotrauka bei Sofios „Instagram“ paskyroje. Dėl to dainininkas, turintis net 77,8 mln. sekėjų, liepė gerbėjams liautis ir net pagrasino pasikeisti savo paskyros nustatytus ir padaryti ją privačią.

Prie kandžių komentatorių prisijungė net ir buvusi Justino Bieberio mergina Selena Gomez, kuri atskleidė iki šiol neskelbtų detalių apie jų 2014 metų pabaigoje nutrūkusius santykius

„Jeigu nepajėgi susidoroti su neapykanta, tai nustok publikuoti savo merginos nuotraukas. Tai turėtų būti ypatinga ir tik tarp jūsų dviejų. Nepyk ant savo gerbėjų. Jie myli tave“, – tokį komentarą po Justino ir Sofios nuotrauka parašė Selena. Jos komentaras suerzino Justiną Bieberį ir šis jai atsakė: „Juokinga matyti žmones, kurie naudojosi manimi tam, kad gautų dėmesio, ir vis tiek rodo pirštu į tai. Liūdna“.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Tada Selena Gomez atkirto savo buvusiajam: „Juokinga, kai tie, kurie buvo neištikimi daug kartų, rodo pirštu į tuos, kurie buvo atlaidūs ir supratingi. Nieko nuostabaus, kad gerbėjai pyksta. Liūdna.“​

Apkaltintas neištikimybe Justinas Bieberis dar labiau susinervino ir metė dar vieną akmenį į savo buvusios merginos daržą: pareiškė, kad ir ji jam buvo neištikima, ir ne su bet kuo, o su buvusiu „One Direction“ dainininku Zaynu Maliku, kuris dabar draugauja su modeliu Gigi Hadid.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Aš buvau neištikimas... O, aš pamiršau apie tave ir Zayną?“ – Selenai Gomez įkando Justinas Bieberis.​

Neilgai trukus po šio viešo kivirčo Justinas Bieberis savo „Instagram“ paskyrą pasidarė privačią, po akimirkos persigalvojo ir vėl pakeitė nustatymus padarydamas ją viešą ir galiausiai... iš viso ištrynė.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai