Justinas Bieberis išleido gerbėjų ilgai lauktą albumą „Justice“

Justinas Bieberis ir jo albumo „Justice“ viršelis / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-19 16:51
Dviejų „Grammy“ apdovanojimų savininkas Justinas Bieberis išleido ilgai lauktą šeštą studijinį albumą „Justice“. Albume gerbėjai ras ir anksčiau pristatytas dainas „Hold On“ „Anyone“, „Lonely“, „Holy“, ir naujausią Justino singlą, išėjusį kartu su vaizdo įrašu „Peaches“.

Albume taip pat pasirodo Giveon, Daniel Caesar, The Kid LAROI, Dominic Fike, Khalid, BEAM, Burna Boy, Chance The Rapper, Benny Blanco ir kiti.

Prieš pat albumo išleidimą Justinas pasirodė kanalo „NPR Music“ „Tiny Desk“ koncertų serijoje, kurioje buvo galima išgirsti gyvą jo dainų atlikimą.

„Justice“ albumas, net pandemijos akivaizdoje grąžino Justiną į sceną ir dar kartą įrodė, kad gyvi  pasirodymai yra jo stiprioji pusė. Jis per pastaruosius metus pasirodė naujametiniame „T-Mobile“ koncerte, „TikTok‘o“ koncerte, surengė pasirodymą „Nickelodeon“ vaikų apdovanojimuose, taip pat surengė „NPR Tiny Desk“ koncertą bei  du pasirodymus „Saturday Night Live laidoje“. Jaunimo dievaitis taip pat pasirodė Amerikos muzikos apdovanojimuose bei Žmonių pasirinkimo apdovanojimuose (angl. „People's Choice“).

Naujausi straipsniai