Justinas Bieberis iš viešbučio balkono spjaudė į susirinkusių gerbėjų minią

Justinas Bieberis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkas Justinas Bieberis tikrai nėra geras pavyzdys. Bent jau pastaruoju metu. Kanadietį atlikėja nuolatos lydi skandalai, į kuriuos vaikinas įsivelia per neapdairumą ir pasipūtimą. Štai neseniai atsiprašęs už tai, kad šlapinosi į kibirą restorano virtuvėje ir iškoneveikė buvusį JAV prezidentą Billą Klintoną, jis ir vėl išsišoko.

Ketvirtadienį, prieš koncertą J.Bieberis su savo draugais laiką leido Toronte esančiame viešbutyje. Prie šio buriavosi gausi dainininko gerbėjų minia. Justinas išėjęs į viešbučio balkoną su ja nusprendė gana keistokai pasisveikinti – apspjaudamas apačioje stovinčius gerbėjus. Nuotraukas galite pasižiūrėti čia.

Justinas paparacų užfiksuotose nuotraukose, persisvėręs per balkono atbrailą ruošiasi spjūviui ir galiausiai seilės krenta žemyn, ant klykiančių merginų galvų. Tuo tarpu jo draugai, rodosi, mėgaujasi reginiu ir juokiasi.

Šiuo žygdarbiu patenkintas liko ir Justinas, mat atsisukęs į draugus jis, su pasididžiavimo išraišką veide, juokėsi. Tuomet atlikėjas griebėsi savo išmaniojo telefono ir filmavo bei fotografavo minią apačioje.

Skaitykite daugiau