Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin žada sudaryti priešvedybinę sutartį

Hailey Baldwin ir Justinas Bieberis / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-22 17:07
Gandai apie slaptas kanadiečių dainininko Justino Bieberio ir amerikietės, modelio Hailey Baldwin vestuves netyla. Kalbos, kad pora neva jau sumainė žiedus užsienio žiniasklaidoje sklando jau keletą savaičių.

Ir nors į klausimą ar Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin – vyras ir žmona, niekas konkrečiai neatsakė Us Weekly pasidalijo žiniomis ir apie finansinę poros santykių pusę.

Minėtas portalas paskelbė, kad Justinas ir Hailey turės pasirašyti priešvedybinę (arba povedybinę) sutartį, kurioje sutartų dėl turto pasidalijimo skyrybų atveju. Tokios naujienos pasklido tuomet, kai žiniasklaidoje pasigirdo kalbos, jog įsimylėjeliai susituokė nepasirašę jokios sutarties.

Anot TMZ, Hailey ir Justino teisininkai jau tvarko visus įmanomus reikalus sutarties sąlygų aptarimui. J. Bieberis sutiko, kad tuoktis be tokios sutarties būtų tiesiog kvaila – juk jo turtas vertas kiek daugiau nei 250 mln. dolerių. Sutartyje numatoma, kad pinigai, kuriuos pora uždirbs santuokoje – priklausys kiekvienam iš jų atskirai – šitaip jie galės apsaugoti savo esamą ir būsimą turtą. 

Naujausi straipsniai