Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin paskyrė vestuvių datą: tuoksis kitą mėnesį

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-17 16:33
Kanadietis dainininkas Justinas Bieberis ir modelis Hailey Baldwin netrukus iškels vestuvių puotą. Rugsėjį pora slapta santykius įteisino teismo rūmuose, tačiau praėjus beveik pusei metų po oficialių vestuvių – Bieberiai surengs bažnytinę ceremoniją, į kurią susirinks visa jų šeima bei artimiausi draugai.

„Page Six“ praneša, kad pora ceremoniją surengs jau visai netrukus – vasario 28-ąją. Anot minėto leidinio, dekoratoriai jau galvoja, kaip papuošti būsimą vestuvių šventę, o šokėjai jau repetuoja savo pasirodymą. J. Bieberio asmeninis didžėjus Tay Jamesas porai taip pat ruošia įspūdingą pasirodymą, tačiau kur vyks iškilminga puota – kol kas nėra aišku.

H. Baldwin anksčiau yra pasakojusi, kad savo svajonų vestuves įsivaizduoja mažas, o pati ceremonija vyktų miške. 

„Aš įsivaizduoju, kad viskas apšviesta lemputėmis. Manau, kad surengti vestuves miške – būtų labai gražu“, – pasakojo nuotaka. Bieberiai pastaruoju metu daug laiko praleidžia Kalifornijoje, todėl, nebūtų keista, jeigu pora vestuves surengtų būtent šioje vietoje. Ceremoniją pora planavo surengti dar sausio mėnesį, tačiau nusprendė nukelti vėlesniam laikui. 

„Jie bando susidėlioti visų artimiausių draugų ir šeimos narių tvarkaraščius, kad visi tie, kuriuos pora labiausiai myli galėtų dalyvauti jų vestuvėse. Oficialiai jie jau susituokė – todėl skubėti neverta. Nors Justinas ir Hailey labai nori kuo greičiau iškelti didelę šventę savo mylimiausiems“, – sakė artimas poros draugas.

Justinas Hailey pasipiršo liepos mėnesį Bahamuose. Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Naujausi straipsniai