Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin atidėjo vestuves

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-13 17:13
Vos po mėnesį trukusios draugystės JAV atlikėjas Justinas Bieberis (24) susižadėjo su modeliu Hailey Baldwin (21). Dainininkas paprašė gražuolės rankos restorane.

Pasak kelių liudininkų, Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin susižadėjo Bahamuose. Justinas savo mylimosios rankos paprašė šeštadienio vakarą. Sužadėtinius pasveikino jų tėvai.

Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą. Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Nors oficialios vestuvių datos sužadėtiniai dar nepaskelbė, buvo tikima, kad žaibiškos sužadėtuvės gali virsti ir žaibiškomis vestuvėmis. Hailey Baldwin teta, garsioji kino aktorė Kim Besinger jau atskleidė ir būsimas šventės pamerges.

„Bus labai smagu. Alaia ir Ireland, jos bus vestuvių ceremonijos dalis. Patikėkite manimi, tai yra taip nerealu! Viskas labai miela, aplink mus tvyro laimė. Mes gyvename labai smagiomis nuotaikomis“, – sakė K. Besinger.

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Nepaisant to, kad pora susižadėjo vos po mėnesio draugystės – vestuves jie planuoja rengti tik kitais metais. Pasak artimo poros draugo, svarbiausią žingsnį jie jau žengė, todėl tuoktis jie neskuba.

Šaltinis taip pat atskleidžia, kad nors jie jaučiasi vienas kitam stipriai įsipareigoję – nenori savęs per daug spausti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai