Justinas Bieberis į ringą kviečia Tomą Cruise'ą: įsikišo ir Conoras McGregoras

Justinas Bieberis / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-10 20:45
Sekmadienį Justinas Bieberis metė iššūkį aktoriui Tomui Cruise‘ui. Atlikėjas pasiūlė žinomam vyrui susirungti su juo mišrių kovos menų (MMA) ringe. Justinas taip sakėsi išspręsiantis problemą, apie kurią niekas anksčiau nesusimąstė.

Toks 175 cm ūgio superžvaigždės, turinčios virš šimto milijonų sekėjų „Twitter“ socialiniame tinkle, pasiūlymas daugumai sukėlė nuostabą. Kodėl Justinas nori grumtis su Tomu Cruise‘u?

Akimirksniu dėmesį atkreipė MMA kovotojas Conoras McGregoras. Pastarasis ragino Tomą nebijoti, net pasisiūlė pats prižiūrėti, jog kova vyktų pagal taisykles. 

Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.
Tomas Cruise'as / „Scanpix“ nuotr.

Kiti tik spėliojo, kokia šitokio neeilinio Justino pasiūlymo priežastis. Kai kurie internautai pastebėjo, kad nors Tomas ir gerokai smulkesnis už Justiną, bet su savo patirtimi, ypač veiksmo filmuose, galėtų lengvai prieš Justiną laimėti.

Kol kas Tomas Cruise'as nekelia Justino jam mestos baltos pirštinės. Aktorius nuo komentarų susilaiko.

Primename, kad visai neseniai Justinas pristatė savo drabužių liniją. Justinui pastarieji metai buvo kaip niekad įtempti, ne tik kūryboje, bet ir meilėje. Po daugeliui netikėtų piršlybų su modeliu Hailey Baldwin, Justinas Bieberis netrukus ją vedė. Taip pat žvaigždė kovojo su emocinėmis problemomis ir netgi viešai pareiškė, kad jam reikia laiko atsipūsti, jog galėtų planuoti vestuves su mylimąja bažnyčioje.

Naujausi straipsniai