Justinas Bieberis dėl nuotraukos su tigru užsitraukė PETA nemalonę

Justinas Bieberis su bengaliniu tigru / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-02 14:43
Justinas Bieberis užsitraukė gyvūnų teisių organizacijos „Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais“ (People for the Ethical Treatment of Animals, PETA) nemalonę, kai tėvo sužadėtuvių vakarėlyje pozavo nuotraukai su bengaliniu tigru.

Hito „Sorry“ atlikėjas šeštadienį sugrįžo į gimtąjį Torontą dalyvauti tėvo Jeremy Bieberio ir jo draugės Chelsey Rebelo sužadėtuvių vakarėlyje.

Šventė buvo surengta privačioje rezidencijoje, kur tuo pat metu vyko uždara meno paroda „Nyotaimori Celebrating Life Love And Art“, o tarp neįprastų eksponatų, kuriais galėjo pasigrožėti vakarėlio svečiai, buvo Betmeno automobilis ir bengalinis tigras.

Justinui Bieberiui į socialinį tinklą „Instagram“ įkėlus nuotrauką iš šio vakarėlio, kurioje jis matomas glostantis plėšrūną, popžvaigždė sulaukė griežtos PETA pareigūnų kritikos.

Pasak organizacijos vadovų, egzotinis gyvūnas buvo pasiskolintas iš privataus vietos zoologijos sodo „Bowmanville“, o jo savininkui, kaip pranešama, neseniai buvo pareikšti penki kaltinimai dėl žiauraus elgesio su gyvūnais, kai PETA išplatino vaizdo įrašą, kuriame nufilmuota, kaip jis žiauriai plaka jauną tigrą.

„Justinui Bieberiui pasisekė, kad šis nelaisvėje laikomas streso iškamuotas gyvūnas neperkando jam kaklo“, – sakė PETA vicepirmininkė Lisa Lange.

„Tigrai, naudojami tokioms pozuojamosioms nuotraukoms, vos gimę atplėšiami nuo savo motinų, o konkrečiai zoologijos sode „Bowmanville“ buvo užfiksuota, kaip vienam tigrui buvo sušerta daugiau nei 17 kartų ir jis buvo plakamas net tuomet, kai tysojo ant nugaros poza, rodančia pasidavimą ir baimę“, – sakė ji.

„Todėl PETA ragina visus vengti pozuojamųjų nuotraukų su pavojingomis didžiosiomis katėmis ir prašo Justino pažadėti, kad tai buvo paskutinis kartas, kai jis skatino tokio pobūdžio žiaurų elgesį“, – pridūrė Lisa Lange.

Pats dainininkas PETA kreipimosi kol kas nekomentavo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai