Justinas Bieberis atsitrenkęs į stiklą patyrė smegenų sukrėtimą

Justinas Bieberis / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-06-01 11:55
Justinas Bieberis (18) koncertuodamas Paryžiuje patyrė smegenų sukrėtimą. Surengęs pasirodymą aukščiausiame miesto statinyje jis per pertrauką tarp dainų išbėgo į užkulisius ir atsitrenkė į stiklinę sieną.

Portalui tmz.com dainininkas pasakojo, kad galvą susitrenkė eidamas link laiptų, kurie buvo už stiklo. Nuo smūgio dainininkas apsvaigo, tačiau susikaupė ir grįžo pratęsti koncerto. O štai po koncerto eidamas į persirengimo kambarį ir lipdamas laiptais jis penkiolikai sekundžių prarado sąmonę ir nebereagavo į aplinką. Laimei, netrukus J.Bieberis atsipeikėjo.

Gydytojai tvirtina, kad J. Bieberis patyrė smegenų sukrėtimą, tačiau rimtų pasekmių nėra. Pats atlikėjas savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje rašė: „Atsitrenkiau į stiklą, prireikė vandens, bet dabar jau viskas gerai.“

Portalas tmz.com taip pat praneša, kad vakar Osle vykęs Justino Bieberio koncertas vos nevirto katastrofa. Dainininko gerbėjų minioje 49-ios paauglės buvo sužeistos, o 14 merginų į ligoninę išvežė greitoji pagalba.

Niekas rimtai nenukentėjo, tačiau Oslo meras Fabianas Stangas tikino tirsiąs šį įvykį „nuo jo planavimo stadijos iki pat koncerto“, kad išsiaiškintų dėl kieno kaltės įvyko šie incidentai. Įsiutęs meras tikino, kad jam nuo paauglių teko „slėptis už medžio, nes paauglių armija galėjo jį sutrypti“. Pranešama, kad kai kurie Justino gerbėjai sceną mėgino pasiekti į pagalbą pasitelkę pripučiamus plaustus.

Dainininko pasirodymas Osle sukėlė paniką policijos pareigūnams. Pastarieji, pamatę dešimtis tūkstančių gerbėjų, plūstančių pamatyti savo dievaičio pasirodymo, mieste paskelbė ypatingąją padėtį.

 

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai