Justinas Bieberis atsakė į gandus apie Hailey Baldwin nėštumą

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin / Scanpix/Vidapress nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-24 09:28
Amerikiečių popdievaitis Justinas Bieberis ir modelis Hailey Baldwin po mėnesio draugystės paskelbė apie sužadėtuves ir tai viešojoje erdvėje pakurstė gandus, kad žymioji manekenė galėtų būti nėščia.

Akivaizdu, kad Justinas ir Hailey yra įsimylėję iki ausų, tačiau staigus poros sužadėjimas ir vestuvių planavimas garsenybių gerbėjams sukėlė įvairiausių minčių – galbūt juos netrukus aplankys gandrai?

Visai neseniai kavą perkantį Justiną Bieberį užklupo paparacas, kuris dainininko tiesiai šviesiai paklausė: „Ar Hailey nėščia? Jūs teigėte, kad norite pradėti šeimą, todėl visi galvoja, kad galbūt jau laukiate pagausėjimo.“

Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Justiną šis klausimas tiesiog įsiutino. „Kame reikalas, brolau? Tu atrodai per daug normalus, kad dirbtum šį darbą... Aš tiesiog nesuprantu, kodėl tu bandai iškilti tokiais būdais. Supranti, ką noriu pasakyti?“ – paparacui atkirto J. Bieberis.

Vyras pradėjo teisintis, o Justinas jam atkirto: „Ne, tu puikiai supranti, ką darai...“

Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin prieš keletą savaičių susižadėjo Bahamuose. Sužadėtinius pasveikino jų tėvai. Prieš Justinui pasiperšant Hailey, visi vietiniame restorane šoko salsą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Superžvaigždė paprašė padėti mobiliuosius telefonus į šalį ir patikino, kad netrukus nutiks kai kas svarbaus. Hailey Baldwin jis pasipiršo restorano Bahamuose lankytojų akivaizdoje.

Nors oficialios vestuvių datos sužadėtiniai dar nepaskelbė, tikima, kad žaibiškos sužadėtuvės gali virsti ir žaibiškomis vestuvėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai