Justinas Bieberis apkaltintas seksualiniu priekabiavimu: atlikėjas kaltinimus atmetė

Justinas Bieberis / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-22 09:50
Užsienio žiniasklaidoje šiomis dienomis pasirodė merginos, kilusios iš Teksaso, įrašas, kuriame teigiama, kad 2014 m. kovo 9 d. „Four Seasons“ viešbutyje ja seksualiai pasinaudojo atlikėjas Justinas Bieberis.

Tariamą seksualinį užpuolimą mergina vardu Danielle išsamiai aprašė savo socialinio tinklo paskyroje. Jos teigimu, incidentas įvyko 2014 m. kovo 9 d. „Four Seasons“ viešbutyje Austine, Teksase. Ši data sutampa su „South by Southwest“ festivaliu, kuriame dainininkas tais metais pasirodė.

„Kartu su draugais linksminomės, mėgavomės naktimi. Tada nepažįstamas vyras kreipėsi į mane ir mano draugus ir paklausė mūsų, ar mes norime susitikti su Justinu Bieberiu. Žinoma, mes sutikome“, – rašė Danielle. 

Mergina pasakojo, kad ji ir jos draugai su atlikėju susitiko jo kambaryje, viešbutyje „Four Seasons“. Danielle teigė, kad tuo metu jai buvo 21-eri, o Justinas tuo metu buvo už ją metais vyresnis.

Justinas Bieberis/SCANPIX nuotr.
Justinas Bieberis/SCANPIX nuotr.

„Justinas privertė mane sutikti niekam nieko nesakyti ir pagrasino, kad galiu patirti rimtų teisinių problemų. Tada jis paprašė manęs ateiti į jo lovą“, – toliau pasakojo ji.

Danielle teigė, kad ji sutiko jį pabučiuoti, tačiau siekė išvengti tolimesnių lytinių santykių: „Mano kūnas buvo sustingęs, buvau tarsi be sąmonės. Nenoriu gilintis į tai, kas nutiko toliau“.

Sulaukęs kaltinimų, 26-erių metų dainininkas Justinas Bieberis sekmadienį  savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje  kaltinimus neigė.

„Dažniausiai nesigilinu į šiuos dalykus, kadangi per visą savo karjerą ne kartą esu sulaukęs atsitiktinių kaltinimų, tačiau po pokalbio su žmona ir komanda nusprendžiau pasisakyti“, – rašė J.Bieberis.

„Gandai yra gandai, tačiau seksualinės prievartos aš nepripažįstu. Tai aš norėjau pasakyti nedelsiant. Prieš paneigiant kaltinimus pateiksiu faktus ir įrodymus, kad tai yra netiesa", – tęsė jis.

Atlikėjas patvirtino, kad 2014 m. Kovo 9 d. koncertavo nurodytame festivalyje, tačiau į renginį jį lydėjo buvusi draugė Selena Gomez, su kuria jis praleido visą laiką.

 
Selena Gomez ir Justinas Bieberis/ SCANPIX nuotr.
Selena Gomez ir Justinas Bieberis/ SCANPIX nuotr.

Taip pat dainininkas paviešino nuotraukas ir kvitus, kurie įrodė, kad 2014 m. Kovo 9 ir 10 dienomis J. Bieberis su S. Gomez  gyveno ne „Four Seasons“, bet „Westin“ viešbutyje.

„Į kiekvieną seksualinės prievartos pretenziją reikia žiūrėti labai rimtai, todėl privalėjau į tai atsakyti. Tačiau iš tikrųjų ši istorija yra melas, todėl kreipsiuosi į atitinkamas valdžios institucijas ir imsiuosi teisinių veiksmų“, – sakė jis.

Naujausi straipsniai