Justinas Bieberis apie slapta darytas jo nuogo nuotraukas: „Kai sužinojau, vos nesustojo širdis“

Justinas Bieberis / Instagram.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-19 16:30
Dainininkas Justinas Bieberis (21 m.) pirmą kartą prakalbo apie slapčia padarytas jo nuogo nuotraukas per atostogas Bora Bora saloje.

Anksčiau šį mėnesį internete pasirodė visiškai nuogo atlikėjo nuotraukos, darytos be jo žinios, kai jis atostogavo Bora Bora saloje.

Viena jų, kurioje Justinas Bieberis įamžintas visu ūgiu iš priekio, greitai sulaukė gerbėjų komentarų apie jo vyriškąjį pasididžiavimą, kuris komentaruose dar gavo ir vardą.

„Tai daro gerbėjai. Jie jį vadina Džeriu“, – nusijuokė Justinas, kai radijo laidos „Zach Sang & The Gang“ vedėjas jo paklausė, ar jis kaip nors ypatingai vadina savo daikčiuką.

Dainos „What Do You Mean?“ atlikėjas dabar smagiai pasijuokė iš šio nuotykio, tačiau prisipažino, kad iš pradžių pasijuto nejaukiai, jog taip negerbiamas jo privatumo. Nors Justinas Bieberis norėtų, kad tos nuotraukos niekada nebūtų atsiradusios, tačiau jis nemano, jog jos buvo per daug siaubingos.

„Aš vis dar noriu kai ką pasilikti sau, suprantate? – sakė jis. – Pasijutau, lyg būtų truputį pažeista mano teisė į privatumą. Kai pirmą kartą apie tai sužinojau, man vos nesustojo širdis“.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Netrukus po šių nuotraukų pasirodymo internete kritikos sulaukė Justino Bieberio tėvas Jeremy, pabandęs pajuokauti iš šios ne itin malonios situacijos. Aktorė ir atlikėja Bette Midler užsipuolė Justino Bieberio tėvą dėl to, kad jis neva pernelyg didžiuojasi savo sūnaus anatomija. Tačiau pats atlikėjas sako, kad būtent šmaikštūs tėvo komentarai padėjo jam pažvelgti į šią situaciją iš kitos pusės ir kiek nusiraminti.

„Man tai pasirodė juokinga. „Ir kuo gi tu maitini tą daiktą?“, paklausė jis manęs, – juokdamasis sakė Justinas Bieberis. – Tai labai panašu į mano tėvą. Kai sužinojau, kad žmonės už tai pradėjo jo nekęsti, negalėjau patikėti: gal jūs juokaujate? Koks tėvas tuo nesididžiuotų? Jis gi nesako to 11 metų berniukui. Man 21-eri“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai