Justina Stambrauskaitė nuomoja Viktorijos Siegel sukneles: „Būtų neprofesionalu remtis asmeniškumais“

Viktorija Siegel ir Justina Stambrauskaitė / Asmeninė ir Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-30 16:09
Suknelių nuomos verslą turinti Justina Stambrauskaitė „Event Dress“ puslapyje paskelbė nuomojanti modelio Viktorijos Siegel sukneles. Įdomi detalė: Justina – buvusi, o Viktorija – esama verslininko Danieliaus Bunkaus širdies draugė.

Žmonės.lt Justina Stambrauskaitė pasakojo, kad suknelių nuotraukas jai atsiuntė pati V.Siegel.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Paklausta, galbūt juodvi bendrauja ir yra draugės, J.Stambrauskaitė teigė, kad su buvusio vyro mylimosiomis nepalaiko jokio ryšio, tačiau tai neturėtų užkirsti kelio joms nuomoti savo sukneles.

„Nepalaikau jokių santykių su Viktorija. Draugių neieškau, tuo labiau neplanuoju tokiomis tapti su savo buvusio draugo naujomis merginomis. Mano ir Danieliaus santykiai palikti praeityje. Ir nenoriu būti siejama su kitomis jo moterimis. Žinoma, nustebau pamačiusi Viktorijos atsiųstas nuotraukas, tačiau jų nepublikuoti ar kitaip ignoruoti neturėjau jokios minties. Manau, būtų labai neprofesionalu versle remtis asmeniškumais. Tuo labiau, kad tokio formato suknelių nuomos puslapis, kaip „Event Dress“, turbūt vienintelis Lietuvoje“, – Žmonės.lt sakė J.Stambrauskaitė.

Ji sako ir pati nuomojusi savas sukneles. „Žaviuosi merginomis, kurios nesėdi vietoje ir ieško būdų kaip papildomai užsidirbti. Man tikrai nėra nieko keisto, kad Viktorija greičiausiai stengiasi užsidirbti papildomų pinigų. Juk aš pati nuomojausi iš kitų merginų, skolindavau savąsias sukneles. Absoliučiai nieko gėdingo tame nematau“, – pasakojo Justina.

D.Bunkaus mylimoji Viktorija Siegel Žmonės.lt taip pat patikino, kad su Justina nepalaiko jokių ryšių: „Ji nėra mano draugė, tiesiog nuomoju sukneles, nes jų labai daug prisikaupė.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Danielius Bunkus turi naują širdies draugę – 21-erių modelį Viktoriją Siegel

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai