Justina Stambrauskaitė Gruzijos ambasados šventėje pasirodė su draugu Eduardu

Justina Stambrauskaitė su Eduardu Ints / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-07 19:48
Komunikacijos specialistė Justina Stambrauskaitė (23) antradienio vakarą viešėjo Gruzijos Nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms paminėti skirtoje šventėje ir sulaukė fotografų dėmesio.

Neseniai išsiskyrusi su Danieliumi Bunkumi, Justina antradienio vakarą priėmime pasirodė ne viena. Ją lydėjo draugas, verslininkas Eduardas Ints.

„Mane nuo vaikystės sieja labai artimas ryšys su Gruzija. Aš labai dėkoju savo seneliui, kuris parodė labai gražią Gruzijos pusę. Mano ne viena vaikystės vasara praleista būtent ten. Ir labai dėkoju senam mūsų šeimos draugui Eduardui Ints, kuris mane pakvietė į šį renginį“, – Žmonės.lt pasakojo J.Stambrauskaitė ir pridūrė, kad jos su Eduardu nesieja jokie artimi jausmai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Gruzijos Nepriklausomybės atkūrimo 25-ųjų metinių šventėje dalyvavo ministrai, Seimo nariai, užsienio šalių ambasadoriai, kiti garbūs svečiai.

Gausų būrį Gruzijos draugų pakvietė Nepaprastoji ir įgaliotoji Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze ir Davidas Chelidze.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gruzijos šventės garsūs svečiai vieningai sutaria: „Gruzinai – nepaprastai svetingi ir nuoširdūs žmonės“

Į priėmimą susirinkę svečiai turėjo galimybę pasiklausyti specialiai dėl šios šventės į Lietuvą atvykusių nuostabiųjų „Gruzijos balsų“ koncerto, pasigėrėti Gruzijos valstybinio šokių ansamblio „Rustavi“ atliekamais šokiais. Svečius savo pasirodymu nudžiugino ir „Gintarinio kvarteto“ pasirodymas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Švęsti Gruzijos Nepriklausomybės dienos atvyko ir būrys žinomų žmonių: Birutė ir Rimtautas Vizgirdos, Edita Mildažytė, Gytė ir Karapetas Babajanai, Rasa ir Arūnas Starkai, Danutė Elzbergienė ir Raimundas Vincentas Petrauskas, Eglė Jackaitė, Žilvinas Grigaitis ir daugelis kitų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai