Justina Stambrauskaitė – atvirai apie skyrybas su Danieliumi Bunkumi, verslą ir asmeninius planus

Justina Stambrauskaitė / AKIRES photography nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-11 21:42
Viešųjų ryšių agentūros „Event Help“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė (24) dar balandžio pabaigoje išsiskyrė su verslininku Danieliumi Bunkumi, tačiau iki šiol savo širdies neatvėrė ir skyrybų aplinkybių neviešino.

Balandžio pabaigoje socialiniame tinkle J.Stambrauskaitė pranešė apie jos ir D.Bunkaus skyrybas. Tąkart ji rašė: „Mes išsiskyrėme. Tiesiog. Viešinu, kad nebesulaukčiau daugiau naktimis žinučių ir skambučių, kas, kur ir su kuo „mano vyrą“ matė.“ Šis įrašas socialiniame tinkle sulaukė ypač didelio visuomenės dėmesio: ką Justina turėjo omenyje? Po 2 mėnesių tylos Žmonės.lt J.Stambrauskaitė atskleidė jųdviejų su Danieliumi skyrybų priežastį.

Aš pavargau slėpti ir sakyti, kad viskas yra gerai.

„Mūsų skyrybos neturi vienos konkrečios priežasties. Pasakysiu tik tiek, kad aš labai pavargau aiškinti kitiems žmonėms, kodėl mano vyras leidžia vakarus ne su manimi, o kitų moterų draugijoje. Ir tų moterų buvo ne viena ir ne dvi. Aš pavargau slėpti ir sakyti, kad viskas yra gerai, todėl ir parašiau tą žinutę socialiniame tinkle.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Iš kitos pusės, reikėtų nepamiršti, kad labai retai kaltas būna tik vienas žmogus. Greičiausiai ir aš nebuvau tobula. Norėjau rimtų santykių, pagrįstų pagarba vienas kitam. Neslėpsiu, norėjau ir šeimos. Ilgą laiką bandėme prisitaikyti vienas prie kito, tačiau ilgainiui tapo akivaizdu, jog mūsų požiūris, vertybės, tikslai – kardinaliai skiriasi. Kad ir kaip pasisuko mūsų keliai, nuoširdžiai esu jam dėkinga už gražias akimirkas bei neįkainojamas gyvenimo pamokas“, – pasakojo J.Stambrauskaitė.

Tačiau daugeliui galėjo atrodyti kitaip. Būta apkalbų, kad Justina su 16 metų už ją vyresniu D.Bunkumi buvo tik dėl pinigų, o su juo išsiskyrė tuomet, kai jis pasitraukė iš Kauno mero patarėjo pareigų ir pranešė apie įmonės bankrotą. Justina pripažįsta, kad nuolat jautė jai klijuojamą barakudos etiketę, tačiau į tokias kalbas dėmesio nekreipia.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Žinoma, kad apie pasitraukimą iš Kauno mero patarėjo posto žinojau jau seniai. Kaip ir apie įmonės bankrotą. Bet juk kiekvieno žmogaus gyvenime pilna pakilimų ir nuopuolių. Pastarieji metai galbūt ir nebuvo patys sėkmingiausi tiek finansine, tiek psichologine prasme, tačiau aš tikrai nesu ta moteris, kuri renkasi vyrus pagal jų kišenę. Juk iš pradžių jį būtent tokį pažinau ir nuoširdžiai įsimylėjau. Jis puikus žmogus, labai protingas, iškalbingas, tikrai gebantis sudominti daugelį moterų. Tai ir yra tikroji trauka. Ir tikrai ne pinigai ar tariamo milijonieriaus statusas mane suviliojo.

Tad į tokias kalbas dėmesio nekreipiu. Man svarbi yra artimiausių žmonių nuomonė. Tai, ką kalba internautai – man neįdomu. Priimant svarbius gyvenimo sprendimus, kalbu su savo mama, o į pilnus pykčio žmonių pasisakymus komentaruose ar socialiniuose tinkluose aš dėmesio nekreipiu“, – kritikams atkirto Justina.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Justina neslepia, kad skyrybos nebuvo lengvos, todėl jai prireikė laiko susitaikyti su priimtu sprendimu.

„Jeigu kitą dieną po skyrybų viešoje erdvėje keliesi nuotraukas, kaip gerai leidi laiką, tai manau, kad tokiu būdu meluoji pats sau. Aš meluočiau, jeigu sakyčiau, kad man neskaudėjo. Ne visi dalykai gyvenime yra lengvi ir džiuginantys. Kartais turi priimti sprendimą, kuris tą akimirką yra labai skaudus, tačiau galiausiai tu tuo sprendimu susikuri sau pozityvesnę, geresnę ir ramesnę ateitį“, – sakė J.Stambrauskaitė.

J.Stambrauskaitė pasakojo, kad šiuo metu pradėjo naują gyvenimo etapą. Po skyrybų su D.Bunkumi pasikeitė dalis draugų, pomėgių ir kasdienė rutina. Šiuo metu mergina visas savo jėgas skiria naujai veiklai. „Su kiekvienu dideliu gyvenimo pokyčiu prasideda naujas etapas ir gyvenimas keičiasi“, – sako Justina.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Aš esu susikoncentravusi į darbą ir savo pagrindinę veiklą – suknelių verslą. Jis, ypač vasaros metu, puikiai sekasi. „Event Dress“ rezultatas tikrai viršija pradinius lūkesčius, dėl to labai smagu ir mane beprotiškai džiugina bei skatina skirti dar daugiau laiko ir dėmesio šiai veiklai. Vasara yra vestuvių, išleistuvių ir krikštynų metas, todėl stengiuosi atiduoti kuo daugiau savęs suknelių verslui.

Džiaugiuosi, kad tai tampa socialiniu projektu, kuris įtraukia beprotiškai daug merginų. Pagrindinė jo esmė yra ne pelnas, o bendravimas. Ne visos merginos gali sau leisti įsigyti gražią suknelę, tad joms suteikiama puiki proga svarbiam vakarui turėti gražų rūbą. Žinoma, nepamiršau ir renginių organizavimo bei viešųjų ryšių veiklos. Tad dabar esu labiausiai susikoncentravusi į darbą, kurį labai myliu“, – pasakojo Justina.

J.Stambrauskaitė sako ir savo bičiuliais dabar praleidžianti kur kas daugiau laiko. „Smagu, kad turiu darbą, su kuriuo galiu suderinti laisvalaikį. Pirmiausia, nepamirštu savo draugų, kuriems galbūt pastaraisiais metais skyriau mažiau dėmesio. Džiaugiuosi, kad pasikeitus aplinkybėms draugai išliko. Tad stengiuosi negailėti jiems laiko – kai tik turiu laisvą minutę, pasimatau su tais žmonėmis, su kuriais man gera leisti laiką. Į tai įeina ir kelionės: mūsų lietuviška vasara yra labai graži ir Lietuvoje, tad negaliu sakyti, kad keliauju po pasaulį, bet išvažiuoti iš Vilniaus man labai malonu ir visada šių išvykų laukiu“, – kalbėjo Justina.

Esu santykių žmogus ir mano gyvenimo tikslas yra laiminga, visavertė šeima.

Ateityje J.Stambrauskaitė planuoja plėtoti ją džiuginančią veiklą, imtis naujų darbų ir, žinoma, sukurti šeimą, su kuria jaustųsi laiminga.

„Mano širdis niekada nėra vieniša. Turiu begalę žmonių, kurie man yra artimi, su kuriais labai gera leisti laiką ir kurie užima didelę dalį mano širdies. Ar aš turiu konkretų žmogų? Tikrai ne. Ar aš noriu santykių? Taip, aš jų labai noriu. Visą laiką sakiau, kad esu santykių žmogus ir mano gyvenimo tikslas yra laiminga, visavertė šeima.

Turiu ir kūrybinių idėjų, kurias ruošiuosi įgyvendinti. Niekada nesakiau, kad sustosiu su suknelių nuomos veikla ar viešaisiais ryšiais, nors šie dalykai ir sekasi puikiai. Tad dabar galiu drąsiai sakyti, kad esu kur kas laimingesnė, nei buvau anksčiau“, – Žmonės.lt pasakojo J.Stambrauskaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama