„Justin 3“ pristato muzikinį klipą „Dangerous Girl“: nusifilmavo ir vokalisto Justino sužadėtinė

Justinas Stanislovaitis ir Laura Tuomaitė/ Astos Rasimavičiūtės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-06-19 09:24
Grupė „Justin 3“ ir toliau veržliai žengia pirmyn į tarptautinę rinką su daina „Dangerous Girl“, kurią parašė kartu su amerikiečių autore Hayley Timmons.

Šios dainos muzikinis klipas jau įtrauktas į California Music TV ir Ambizion TV muzikinius kanalus, o ir pati daina jau sukasi JAV, Europos ir Azijos radijo stočių eteriuose. Kaip ir ankstesnieji įrašai, taip ir šis, buvo išleistas, bendradarbiaujant su vokiečių leidybine kompanija „Adamant Music“.

Laura Tuomaitė/ Audriaus Stanislovaičio nuotr.
Laura Tuomaitė/ Audriaus Stanislovaičio nuotr.

Pavojinga mergina klipe – šokėja, šokių mokytoja, Miss visata 2019 finalininkė Lietuvoje Laura Tuomaitė. Mergina taip pat yra Justino Stanislovaičio sužadėtinė. Karantinas, kaip ir daugeliui, taip ir jiems pakeitė planus.

Birželio 6 dieną planuotos vestuvės perkeltos į rudenį, o šią, jau laisvą datą, jie pasirinko būtent dainos „Dangerous girl“ vaizdo įrašo filmavimui. Nors daugelis rinktųsi romantišką laiko praleidimą, pasivaikščiojimą pajūriu ar tiesiog ilgus rytus, nieko neveikiant, jie tik šypsosi. Abu mėgsta daug dirbti, o, kai tenka dirbti kartu, tai juos tik dar labiau suartina, o ir romantiškų akimirkų netrūksta.

Įvertinkite „Dangerous girl“:

Klipo „Dangerous girl“ kūrėjai dėkingi visiems prisidėjusiems prie šio projekto. Aktorės Lauros Tuomaitės grožį paryškino vizažistė Greta Palikšaitė, visa tai įamžino objektyvo meistras Audrius Stanislovaitis, o garso dizainu rūpinosi multi-instrumentalistas, prodiuseris, garso režisierius Germanas Skoris.

Laura Tuomaitė/ Audriaus Stanislovaičio nuotr.
Laura Tuomaitė/ Audriaus Stanislovaičio nuotr.
Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai