Justės Starinskaitės ir krepšinio agento Tado Buloto meilė įsižiebė sporto klube

Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-06 18:28
Grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė (23) ir krepšinio agentas Tadas Bulotas (26) jau dvejus metus puoselėja vienas kitam romantiškus jausmus.

Pramogų ir sporto pasaulio pora savo asmeninį gyvenimą ilgą laiką slėpė nuo viešumos po devyniais užraktais, tačiau jiedu vis dažniau kartu pasirodo renginiuose, daug keliauja, lankosi sporto renginiuose.

Tadas – žymaus agento Virginijaus Buloto sūnus, o pats dirba su tokiais krepšininkais kaip Donatas Motiejūnas, Robertas Javtokas ar Paulius Jankūnas.

Meilė sportui porai ir padėjo atrasti vienas kitą. Savo pažintį su Tadu Justė vadina neoriginalia, tačiau tuo pačiu tai tarsi įrodymas, kad romantiški jausmai gali įsižiebti net pačioje netikėčiausioje vietoje. Šiuo atveju – sporto klube.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Abu lankėme tą patį sporto klubą, vis susižvalgydavome. Tačiau visuomet galvojau, kad Tadas turi žmoną. Mąsčiau, kad, va, toks jaunas, o jau turi žmoną. Man taip sykį juokais pasakė kitas vaikinas juokaudamas, kad Tadas – užimtas. Nors vėliau paaiškėjo, kad čia buvo toks lengvas kabinimo planas“, – pasakodama Žmonės.lt juokėsi Justina.

Poros draugystė užsimezgė palengva. Sykį įsidrąsinęs Tadas pakvietė Justę kavos. „Gal ir banalus tas susitikimas buvo. Tuomet, pamenu, labai daug ir ilgai kalbėjome, abiems buvo tiesiog smagu“, – sakė Justė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tuo tarpu antrą jų pasimatymą pavadinti banaliu neapsiverčia liežuvis – jiedu drauge skrido oro balionu. „Tadas netikėtai pakvietė mane skristi. Kažkas jam buvo anksčiau padovanojęs dovanų čekį, tądien kaip tik buvo paskutinė jo galiojimo diena. Tadas pats juokėsi, sako: „Gal truputį ir kvaila, bet kviečiu kartu.“ Negalėjau nesutikti“, – linksmai Žmonės.lt pasakojo tuomet kartu Tadu virš Trakų oro balionu pakilusi Justė.

Vėliau jiedu susitiko Kaune. „Aš dainavau, o Tadas – iš Kauno. Jis atėjo į mano koncertą, turėjome bendrų draugų tą vakarą praleidom kartu. Bendravom bendravom ir prisibendravom. Mes jau dvejus metus kartu“, – sakė Justė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ji sako esanti laiminga, kad judviejų keliai susijungė. Pora kartu mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, kartu pramogauja. Pasak Justės, abu jie – vijurkai, kuriems patinka nuolat suktis įvykių sūkuryje. Nesvarbu, ar tai būtų vakaras kino teatre, ar kokie nors žygiai, ar kelionės.

„Abu esame veiklūs. Tadas daug keliauja, dažnai pasiima ir mane kartu. Mums tiesiog gera kartu“, – Žmonės.lt sakė Justė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai