Justės Starinskaitės atostogos Amerikoje: meilė Los Andželui, vagys Las Vegase ir noras kelti sparnus iš Lietuvos

Justė Starinskaitė JAV / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-04-05 17:12
Grupės „Saulės kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė beveik mėnesį atostogavo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pirmas kartas Amerikoje merginai įsimins ilgam – ne tik dėl miestų didumo, gamtos įvairumo, bet ir dėl nesibaigiančių transporto kamščių bei gerokai kelionę apkartinusių ilgapirščių.

„Išvykau be jokių didelių planų, tiesiog pasitaikė tokia galimybė ir negalėjau jos neišnaudoti. Artėja mokslų pabaigimas, todėl negalėjau pasilikti ilgiau nors ir labai norėjosi“, – portalui Žmonės.lt sakė J.Starinskaitė, patikinusi, kad mėnuo Amerikoje prabėgo labai greitai ir tikrai nespėjo prailgti.

Los Andželui – meilė ne iš pirmo žvilgsnio

Dainininkė spėjo ne tik pailsėti, bet ir pakeliauti – aplankė San Diegą, San Franciską ir Las Vegasą, tačiau daugiausiai laiko praleido Los Andžele. Šis miestas, anot Justės, iš pirmo žvilgsnio pasirodė gana niūrokas, tačiau kiek labiau jame apšilusi kojas mergina teigė spėjusi jį įsimylėti.

„Tik atvykus į Los Andželą, miestas pasirodė labai labai didelis ir svetimas. Jokių senamiesčių, jokių senų parkų… Visiškai kitaip nei Europoje! Miestas pasirodė pastatytas  lyg vakar. Tačiau palaipsniui viskas nusidažė kitom spalvom...“ – teigė Justė.

Tik ilgiau paviešėjusi Los Andžele Justė teigė pamačiusi jį tarsi iš kitos pusės – gražią gamtą, tvarkingus miestelius, malonius žmones.

„Niekuomet negalvojau, kad šis kraštas  toks turtingas savo gamta. Čia yra visko, ko tik žmogus gali trokšti: vandenynas, kalnai, miškai, dykumos.  Dideli miestai ir maži miesteliai, viskas be galo tvarkinga ir sukurta taip, kad visiems būtų gera gyventi. Tiek miestuose, tiek kaimeliuose labai malonūs, mandagūs ir paslaugūs žmonės, o ką jau kalbėti apie didelių miestų dideles galimybes“, – šypsojosi susižavėjusi atlikėja.

„Labai myliu maistą, todėl nustebino ir  tai, kad visur, kur tik teko valgyti, buvo neįtikėtinai gardu! Man tai labai retas reiškinys, mat esu gana išranki maistui“, – pridūrė ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nesibaigiantys kamščiai ir išsipusčiusios damos

Dainininkė pasakojo, kad Los Andžele nemalonų įspūdį paliko itin dideli transporto kamščiai, prie kurių mes, lietuviai, tikrai nesame pripratę. Anot jos, spūstys gali visiškai pakeisti dienos planus, mat kamštyje gali tekti praleisti ir pusdienį.

„Kas tikrai nepatiko šiame mieste,  tai nematyto dydžio kamščiai ir automobilių gausa. Jei patenki į spūstį, tai praktiškai pusė dienos jau ir nebėra... Taip pat – apgailėtinas viešasis transportas. Jei neturi automobilio, galima sakyti, kad neturi gyvenimo. Laimei, turėjau“, – šypsodamasi sakė J.Starinskaitė.

Ne tik transporto spūstys, bet ir akivaizdus grožio kulto demonstravimas Justę privertė nustebti. Anot jos, susidarė toks įspūdis, kad bet kokia kaina stengiamasi tobulinti savo išvaizdą.

„Buvo įdomu pamatyti Los Andželą, nes jis – tarsi pasaulio grožio kulto sostinė. Tai labai akivaizdu – net solidaus amžiaus moteriškės stengiasi atrodyti gražiai: padailintos kūno ir veido linijos, perukai, aukštakulniai... Ką jau kalbėti apie jaunesnes moteris ir vyrus. Mane tai net šiek tiek šokiravo…“ – prisipažino mergina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Las Vegase apšvarino ilgapirščiai

Kelionės į Ameriką metu dainininkė aplankė ir Las Vegasą – lošimų ir nevaržomo naktinio gyvenimo sostinę. Pasilinksminti pavyko, o štai pirmasis apsilankymas lošimų salone baigėsi itin nemaloniai – vagys pasidarbavo iš peties.

„Kaip ir dauguma į Las Vegasą atvažiuojančių žmonių  planavome gerai pasilinksminti klubuose ir pamėginti palošti – anksčiau to nebuvau bandžiusi. Klube pasilinksminti pavyko, o štai prie lošimo automatų buvome apšvarinti ilgapirščių. Pavogė visas kreditines korteles, dokumentus, grynuosius...“ – pasakojo Justė, kuri pasidžiaugė bent tuo, kad turėjo draugų, kurie padėjo po šio itin nemalonaus ir daug streso sukėlusio incidento.

Ir nors po jo merginai kelionė atsiėjo gerokai daugiau, negu buvo planuota, ji tikino neabejojanti, jog į Amerika tikrai sugrįš: „Ši kelionė pažadino dar didesnį norą kiek pailsėti nuo Lietuvos ir kelti sparnus svetur. Mane traukia šilti kraštai, beribės galimybės, nepažįstamos vietos ir, žinoma, erdvė, kurios man kartais taip trūksta Lietuvoje...“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai