Justė Žičkutė pasirodymo metu pargriuvo scenoje: užkliuvo už komisijos stalo

Justė Žičkutė / Viganto Ovadnevo ir BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-20 11:59
Įpusėjus „Muzikinės kaukės“ sezonui, kyla įtampa. Dalyviai stengiasi surinkti kuo daugiau komisijos ir kolegų skiriamų balų, nes į finalą iš dešimties pateks tik keturi, pelnę daugiausiai balų, o nugalėtoją, kaip jau įprasta, išrinks projekto žiūrovai.

Šį šeštadienį LNK laidos KK2 vedėja Justė Žičkutė paruošė vienos ryškiausių ir fenomenaliausių šių dienų muzikos žvaigždžių įkūnijimą, jai burtai lėmė tapti Billie Eilish. Žali plaukai, platūs drabužiai – tokia šių laikų viena ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždžių. Vos devyniolikos metų mergina muša visus įmanomus populiarumo rekordus ir jau susišlavė ne vieną svarbų apdovanojimą.

Justė Žičkutė įkūnijo Billie Eilish / BTV nuotr.
Justė Žičkutė įkūnijo Billie Eilish / BTV nuotr.

„Toks keistas dalykas, man atrodo, kad Billie yra jaunosios kartos atstovė, bet aš irgi dar jaunoji karta, jaučiu didžiulę atsakomybę prieš „Muzikinės kaukės“ jaunąją auditoriją. Mane labai peiks, jei kažką ne taip padarysiu, bet nėra lengva. Jos toks balsas, jį nelengva atkartoti. Aš pagaliau nebebūsiu graži, išpuoselėta, porcelianinė atlikėja, aš džiaugiuosi, kad būsiu kitokia“, – prieš pasirodymą pasakojo Justė Žičkutė.

Justė Žičkutė įkūnijo Billie Eilish / BTV nuotr.
Justė Žičkutė įkūnijo Billie Eilish / BTV nuotr.

O pasirodymas – iš ties įspūdingas. Projekto stilistai merginai pasiuvo beveik identišką kostiumą, Justės plaukai taps juodai žali, kaip pačios Billie. Per savaitę Justei pavyko ir įsigilinti į atlikėjos judesius, balsą, dainavimo manierą. Tačiau likus vos keliolikai sekundžių iki pasirodymo pabaigos, Justė taip įsijautė, kad užkliuvo už komisijos stalo ir nugriuvo scenoje.

„Žinai, labai gerai susitvarkei su viskuo, man labai patiko, absoliučiai! O kad čia apsivertei, mažute, tai niekada nereikia eiti prie mano stalo” – juokavo Vytenis Pauliukaitis.

„Puikiai, absoliučiai puikiai apvaidinai, nepasimetei. Aš labai tave sveikinu, galvojau, kaip tu šį personažą įkūnysi, ar nebūsi pati sau nuobodi, bet viskas buvo puikiai”, – Justę gyrė komisijos pirmininkas. Komplimentų merginai negailėjo ir kiti komisijos nariai.

Justė Žičkutė įkūnijo Billie Eilish / BTV nuotr.
Justė Žičkutė įkūnijo Billie Eilish / BTV nuotr.

O aktoriui Rokui Petrauskui šį kartą teko įkūnyti moterį. „Muzikinės kaukės” formato taisyklės numato, kad bent vieną kartą per projektą moteris įkūnija vyrą, vyras įkūnija moterį, tad dalyviai žino, kad ši užduotis laukia, tik niekas nenutuokia, kada paspaudę mygtuką išvys priešingos lyties atstovo nuotrauką.

„Šoksiu, kratysiuos, suksiu… Visą savaitę svajojau apie šeštadienio pabaigą, kada visa tai baigsis” – prieš pasirodymą atviravo Rokas.

„Pradėjau sukti klubus, stebėti, kaip Shakira tai daro, man pradėjo skaudėti nugarą, kažką neteisingai dariau. Gerai, kad bent aukštakulnių nebus, Shakira į sceną dažniausiai eina basa. Ruošiantis padėjo ir žmona, davė sijoną, bet kažkaip neišdrįsau namie repetuoti, pamatys vaikai, nesupras, ką čia tėtis daro…”, – geros nuotaikos prieš rimtą išbandymą nestokojo Rokas Petrauskas.

Įžengęs į sceną aktorius sukėlė tikrą emocijų bangą, žodžių pritrūko ir iškalbingai komisijai, kuri vyrui negailėjo komplimentų.

„Čia buvo kosmosas! Aš galvojau, kad tu kaip aktorius apvaidinsi, judesius atitaikysi, bet kad balsas šitaip priartės, panašiai skambės, nesitikėjau, taip nebūna! Aš esu tiesiog sužavėta. O ta plastika apatinės kūno dalies, labai, na, labai... Mes, Valinskiene, niekada taip neišmoktume, niekada gyvenime“, – po pasirodymo sakė Livija Gradauskienė.

Simonas Storpirštis ir Maksas Melmanas / BTV nuotr.
Simonas Storpirštis ir Maksas Melmanas / BTV nuotr.

Grupės „Biplan“ lyderis Maksas Melman įkūnijo Andrių Mamontovą. Šiam vos žengus į sceną, komisija ėmė atidžiau stebėti pasirodymą, nes kilo klausimų, ar čia Maksas, ar pats Andrius atvyko į studiją. „Koridoriuje keli žmonės jau sveikinosi su manimi kaip su Andriumi“, – juokėsi Maksas. O projekto vedėjas Simonas Storpirštis nepraleido progos pasidaryti asmenukės su įspūdingo panašumo atlikėju.

Šeštadienį „Muzikinėje kaukėje“ per BTV aktorė Toma Vaškevičiūtė virs legendinį Alvydu Lukoševičiumi-Obuoliu, Dovydas Laukys taps Freddie Mercury, Gytis Ivanauskas tarpukario estrados legenda Danieliumi Dolskiu, Ieva Barbora Juozapaitytė įkūnys Donną Summer, Katažina taps Laima Vaikule, Ieva Zasimauskaitė visus priblokš Christinos Aguileros pasirodymu, o Egidijus Sipavičius taps Sauliumi Prūsaičiu.

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama