Justė Starinskaitė rekomenduoja: 5 geriausi gyvi muzikos pasirodymai

Justė Starinskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-11 15:04
Grupė „Saulės kliošas“ – savito muzikinio stiliaus pradininkai Lietuvoje. Kaip ir kiti grupės nariai, „Saulės kliošo“ vokalistė Justė Starinskaitė propaguoja gyvai atliekamą, nuotaikingą ir lavinančią muziką. Ją dažnai galima sutikti naršančią savo telefone, kur ji ieško įkvepiančių gyvos muzikos pasirodymų.

„Šiuolaikinio žmogaus diena būtų sunkiai įsivaizduojama be mobilaus interneto, – sako Justė. – Man pačiai jis suteikia daug laisvės. Kada tik noriu galiu klausytis muzikos, sekti visas naujienas, skaityti knygas, žiūrėti filmus. Svarbiausia – galiu nuolat stebėti kitų atlikėjų gyvus pasirodymus, mokytis iš jų ir tobulėti“.

Šios pamokos nenueina perniek. Atlikėja pasirodydama tiek su grupe, tiek solo, visuomet dainuoja tik gyvai.

„Dainuodama stengiuosi įsijausti į personažą ir perteikti dainos žinutę kiekvienam klausytojui asmeniškai – ką akivaizdžiai moka geriausi pasaulio atlikėjai. Stengiuosi, kad dainos mintis ir nuotaika klausytoją pasiektų“, – sako Justė.

Tiems, kurie ir vasarą laiką nori leisti turiningai, Justė Starinskaitė rekomenduoja penkis gyvus muzikinius pasirodymus, kuriais bet kuriuo metu galima mėgautis savo mobiliajame telefone. „Kai kurie iš šių dainininkų – mano pagrindiniai mokytojai ir įkvėpimo šaltinis. Visi skambantys balsai – neįtikėtino talento ir darbo mišiniai.“

„Išskirti šios atlikėjos kurį nors pasirodymą buvo labai sunku, nes visi be išimčių yra verti dėmesio. Ši atlikėja yra lyg šiuolaikinis Michael Jackson. Paskui ją, kaip ir paskui M. Jackson anksčiau, seka labai daug jaunų, talentingų ir savo svajonių siekiančių žmonių. Ir aš esu tarp jų. Kaskart, kai išgirstu Beyonce‘s gyvą pasirodymą, man norisi verkti, dirbti, kurti ir tobulėti“, – sako J. Starinskaitė.

Pasak Justės, James Bay yra labai paprastas – jam nereikia šokėjų, įspūdingos scenos, stilingų rūbų ar kitų šou elementų. Jis tikras. Tai žmogus, apdovanotas neeiliniu balsu. Būtent šioje dainoje, atrodo, nėra nei vieno sumeluoto žodžio. Atlikėja šios dainos klausosi, kai norisi pabūti vienai su savimi, savo mintimis. Tai daina, kuri Justės grojaraštyje skamba itin dažnai.

Šį atlikėją Justė užtiko visiškai netikėtai naršydama „YouTube“ savo išmaniajame telefone. Pasak grupės „Saulės kliošas“ vokalistės, ši daina jai primena vasaros vakarus arba žiemą, kai už lango krenta snaigės ir ilgiesi vasaros. Gary Clark Jr. dainos „Things are changin“ norisi klausytis svajojant.

„Shakka spinduliuoja išskirtine energija ir yra labai muzikalus, puikiai dainuoja. Norisi į jį žiūrėti ir, be abejo, klausyti jo dar ir dar. Žiūrėdama ir klausydamasi šio pasirodymo pasikraunu daug teigiamos energijos,“ – sako Justė.

Šis pasirodymas Justei visuomet primena jos kelionę į svajonių miestą Los Andželą ir įkvepia tobulėti. O Tori Kelly balsas yra tiesiog nuostabus, labai šviesus ir šiltas, atrodo, kad jam nėra ribų.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai