Justė Kraujelytė pristato debiutinį albumą: „Galiu pagrįsti kiekvieną garsą, žodį ir detalę“

Justė Kraujelytė / Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-14 13:20
Visas muzikines platformas pasiekė ilgai lauktas, debiutinis dainininkės ir dainų autorės Justės Kraujelytės albumas „Therapy“.

Albumo „Therapy“ įrašai, perklausos, korekcijos, neseniai pristatyto kūrinio „Stars“ vaizdo klipas, repeticijos ir pasiruošimas koncertams – Justė pripažįsta, jog paskutinis mėnuo praskriejo žaibiškai, su daug jaudulio, nerimo ir neužtikrintumo.   

„Ir pagaliau man viskas aišku. Šiandien galiu pagrįsti kiekvieną „Therapy“ garsą, vaizdą, žodį ir detalę. Galima sakyti, paskutinėmis dienomis vis klausydama albumo aš dar kartą išgyvenau visas jo istorijas ir visus tuos tikrai ne pačius lengviausius jausmus. Sunku patikėti, kad jau jį turiu, kad jis pagaliau yra“, – apie debiutinį albumą pasakoja dainininkė.

Justė Kraujelytė / Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Justė Kraujelytė / Nendrės Žilinskaitės nuotr.

Justė sako, kad ko gero geriausia, kas galėjo įvykti su šiuo asmeniškas ir ne itin patogias istorijas pasakojančiu albumu – tai klausytojai, išgirdę naujųjų kūrinių žinutę ir nutarę pasidalinti savo patirtimis, išgyvenimais ir atvirumu.

„Man šis albumas nėra muzika. Man jis – dialogas apie tai, kas slepiama ir sunku. Pokalbis, po kurio pasidaro lengviau. Terapija tikrąja to žodžio prasme.“

Albumo „Therapy“ pristatymo koncertų metu bus galima įsigyti ir labai riboto tiražo fizinių albumo kopijų. Pati viršelio dizainą sukūrusi dainininkė pasakoja, jog kiekvienas albumas – skirtingas ir unikalus rankų darbo kūrinys. Justė atskleidžia, jog pagrindinis jos noras buvo sukurti ne talpyklą dainoms, o kažką itin asmeniško, sentimentalaus ir gražaus kiekvieno, kas jį turės, namuose.

Justė Kraujelytė / Nendrės Žilinskaitės nuotr.
Justė Kraujelytė / Nendrės Žilinskaitės nuotr.

Bilietai į pirmąjį paskelbtą „Therapy“ pristatymo vakarą spalio 16 d. buvo išpirkti dar gerokai anksčiau, tad praėjusią savaitę buvo paskelbtas ir antrasis koncertas – kad paklausyti ir pabūti kartu galėtų visi norintys. Todėl kokteilių bare „Salionas“ su gyva grupe atliekamos albumo „Therapy“ istorijos skambės net du vakarus iš eilės.

„Žinau, kad šie vakarai bus unikalūs atmosfera, vaizdo instaliacijomis ir stipria emocija, todėl norėjosi ja pasidalinti gyvai su didesne auditorija. Labai bijau, bet ir labai laukiu, labai noriu. Supratau, kad nepaisant daugybės svarbių įvykių, jau nutikusių gyvenime, šis, matyt, pats ryškiausias. Tam tikra prasme tai ir mano naujas gimimas.“

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai