Justė Arlauskaitė-Jazzu švenčia 29-ąjį gimtadienį: išvaizda keitėsi, tačiau meilė muzikai išliko tokia pati

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-23 18:59
Balandžio 23-ąją dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu mini savo gimimo dieną. Jausminga atlikėjos asmenybė, iki šiol aptarinėjamos jos asmeninio gyvenimo peripetijos ir… Muzika. Dalykai, kurie gerbėjus varo iš proto. Galbūt, bėgant metams Jazzu išvaizda keitėsi, tačiau jos meilė kūrybai ir atvirumas išliko tokie patys.

Nuo dvylikos Justė žinojo, kad nori dainuoti, tačiau tuomet ji net nesitikėjo, jog talentingi žmonės dažnai tampa populiariais, o populiuriamo kaina, na, kartais ji būna didžiulė. Moteriai teko patirti visko. Romanai, skyrybos ir vėl nauji jausmai. Visi išgyvenimai sugulė į Justės dainas, jos kuriamą muziką.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

„Dar niekada nesu parašiusi gabalo dėl to, kad būtinai turiu parašyti. Visos mano dainos ateina iš jausmų. Tikra tiesa, geriausi gabalai gimsta iš stipriausių išgyvenimų“, – interviu metu yra sakiusi atlikėja.

Dabar ji į praeitį nebesižvalgo. Justės Arlauskaitės-Jazzu širdį užkariavo aktorius Donatas Ivanauskas, su kuriuo ji neseniai grįžo iš atostogų Filipinuose.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Kiekvienas norime iš tikrųjų jausti akimirkas, gyventi jomis, o ne vaidinti, kad gyvename. Artistas gali kurti legendas apie save, apie savo meilę, tačiau, nulipęs nuo scenos, jis, kaip ir visi, nori vaikščioti susikibęs už rankų, nori bučiuotis ir prisigerti vyno. Esama artistų, menininkų, kurie kalba tik apie

savo kūrybą, tačiau nėra kūrybos be asmeninio gyvenimo. Neabejoju, kad gerbėjams svarbu, iš kur ateina mano dainos, tai kaip nuo jų galėčiau slėpti savo kasdienybę?“ – kadaise kalbėdama su žurnalu „Žmonės“ teigė moteris.

Pradėjusi muzikuoti su prodiuseriu Leonu Somovu Jazzu su kiekvienais metais kilo karjeros laiptais ir ilgainiui tapo viena tų atlikėjų, į kurios koncertus renkasi daugiatūkstantinės minios žmonių. Prisiminkite, kokia Justė buvo ir kaip ji atrodė savo karjeros pradžioje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai