Justė Arlauskaitė-Jazzu pasidarė tatuiruotę – originaliu piešiniu papuošė riešą

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-03 10:31
Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu pasidarė tatuiruotę – riešą papuošė originaliu piešiniu.

Naują kairės rankos riešą papuošusią tatuiruotę J.Arlauskaitė-Jazzu gerbėjams parodė pirmadienio rytą.

J.Arlauskaitės-Jazzu riešą papuošęs piešinys išties originalus: vidinę riešo pusę ji papuošė apuoku, aplink visą riešą braukė plonytę juodą liniją, virš kurios išorinėje riešo pusėje sugulė keturi skirtingais raštais marginti apskritimai.

Dar viena mažytė tatuiruotės detalė papuošė ir mažąjį jos kairės rankos pirštą – tai lankas ir taškelis po juo.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Tie, kas labiau domisi simbolizmu, gali suprasti, kad keturi burbuliukai reiškia stichijas. M raidelė reiškia meilę, muziką, mamą – tokią „šventąją trejybę“. Apuokas irgi turi reikšmę – iš esmės žymi išmintį, transformaciją, apsaugą. Dar jis man susijęs su pora labai asmeniškų dalykų gyvenime. Tatuiruotę dariau sau, o ne kitiems, todėl ne viską galbūt ir norisi paaiškinti. Tačiau man labai norėjosi pažymėti tam tikrus gyvenimo momentus, svarbius įvykius, žmones. Matyt, vienintelė ir žinosiu visą šios kompozicijos reikšmę. O dar... Dar labai norėjosi apsisaugoti. Tikiu tam tikrais ženklais, tikiu, kad aplankius jausmui, kad kažko reikia, tai reikia ir pasidaryti. Ilgą laiką jaučiausi labai puolama, man norėjosi pasijausti saugesnei. Daug emocijų, minčių sudėjau į šį procesą“, – Žmonės.lt sakė J.Arlauskaitė.

Ši tatuiruotė jai – pirmoji: „Bet jų tikrai bus daugiau. Man labai patiko procesas, be to, žinau, ko noriu dar. Pastaruoju metu mane „pagauna“ labai „moteriški“ dalykai – boksas, tatuiruotės... Dabar ėmiau viską labai prasmingai suvokti.“

O ir kiti naują piešinį giria: „Kiti sakė, kad gražu, nors man nelabai įdomu, ką mano kiti. Svarbiausia, man ji graži, svarbi. Visgi daugiausia gerų atsiliepimų. Tatuiruotėje tikrai daug subtilios grafikos, ji labai „justiška“.“

Tatuiruotės – nauja garsenybių mada

J.Arlauskaitė-Jazzu – ne vienintelė garsenybė, pastarosiomis dienomis pasidavusi tatuiruočių madai. Įspūdingo dydžio tatuiruote pasipuošė ir atlikėja Natalija Bunkė: jos kairę šlaunį papuošė su magnolija susiliejęs didžiulis feniksas.

„Prie fenikso ateityje dar bus pripieštas laikrodis, kurio rodyklės rodys svarbią datą mano gyvenime. Dar noriu nuleistų grandinių po kaire krūtimi ir angliško užrašo „mergina su spygliais“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai