Justė Arlauskaitė-Jazzu išplūdo gerbėjus: išvadino kiaunėmis ir urodais

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-30 21:27
Londone koncertavusi Justė Arlauskaitė-Jazzu sekmadienio vakarą pasidalino savo įspūdžiais apie į koncertą susirinkusią publiką. Atlikėja negailėjo keiksmų keliems jos paklausyti atėjusiems gerbėjams ir prašė daugiau jos koncertuose nesirodyti.

Savo įspūdžiais J.Arlauskaitė-Jazzu pasidalijo „Facebook“ tinkle. Čia ji rašė:

„Žodžiu, dabar taip. Vakar buvo labai geras koncertas, kur buvo labai daug gražių žmonių, ačiū labai organizatoriams už viską ir už išpildytą norą dainuoti tikroje koncertų salėje. Taip, bilietas į mūsų koncertą kainuoja tiek pat, kiek į pasaulinių žvaigždžių koncertą, ir man atrodo, kad mes to verti. Kaip ir sakiau vakar, žmonės turi koncerto klausyt, o ne triauškint čipsus, kalbėtis ir gert. Vakar koncertas buvo nu a lia Kongresų rūmuose. Ir iš šimtų žmonių vis tiek atsirado dešimt urodų, kurie jautėsi labai svarbūs ir dėl kurių koncertas truko trumpiau. Aš be proto myliu savo klausytojus, aš myliu žmones iš esmės. Bet...

Paskutinį kartą sakau: urodai, neišprusę daunai, neikit manęs klausyt, man nereikia jūsų mordų ir jūsų bapkių, eikit graužt savo čipsus į rajoną ir veskitės savo apsimyžusias kiaunes į „Bernelių užeigą“.

Mano koncertai jums ne vieta, aš jūsų nelaukiu, o daunės kiaunės, kurios sėdi su „iPhone“ ir postina, kokios jos gražios ir kad yra kūl būti mano koncerte, eikit n*** kartu su savo urodais. Jūs negražios. Tie 10 žmonių, jūs negražūs. Neikit į mano koncertus. Prašau. Tai tiek. Aš kuriu pasauliui ir gerbiu visus tuos, kurie gerbia mane ir mano kūrybą. Myliu jūsų širdis ir ausis, jūsų sielas. O visi kiti gali eiti... Jau pasakiau, kur.“

Toks dainininkės pareiškimas netruko sulaukti palaikymo – gerbėjai komentavo, kad Justė yra teisi ir sveikino ją už drąsą pasakyti, ką galvoja, garsiai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai