Justė Arlauskaitė-Jazzu išdidžiai žengė raudonu M.A.M.A kilimu: įspūdingus kailinius kūrė J. Statkevičius

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 22:51
Sausio 26 dieną Kaune vyko Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Justė Arlauskaitė-Jazzu kartu su Leonu Somovu buvo apdovanota kategorijose „Metų albumas“ ir „Metų grupė“. Jei tai būtų renginys madai – be abejo, Jazzu galėtų tapti ir stilingiausiaja. Šiandien ant raudono kilimo jos išvaizda gniaužė kvapą.

Pasirodžiusi ant raudono kilimo Justė Arlauskaitė-Jazzu sukėlė daug klausimų modistėms. Ypač stilingai atrodanti atlikėja priminė Holivudo žvaigždę.

Šį vakarą ilgais kailiniais vieną geriausių atlikėjų papuošė dizaineris Juozas Statkevičius. Jazzu spinduliavo pasitikėjimu savimi. Moteris prie J. Statkevičiaus kailinių derino juodą kuklią suknelę. Nesinorėjo užgožti jų grožio. Aksesuarus Justė rinkosi iš papuošalų kūrėjo Sigito Praspaliausko.

Tiesa, svarbią muzikos pasauliui dieną prisidėti prie šios atlikėjos stiliaus norėjo ne vienas Lietuvos dizaineris. Į sceną šį vakarą Jazzu lipo su dizainerio Roberto Kalinkino suknele.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šiandien „Leon Somov & Jazzu“ triumfavo „Metų albumo“ ir „Metų grupės“ kategorijoje. Jiedu su bendražygiu Leonu Somovu buvo apdovanoti už albumą „Moments“. Nurungę tokius stiprius konkurentus kaip Monique, „Beissoul&Einius“ ir kitus, žengiantys į sceną jie buvo sutikti šilčiausiomis ovacijomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai