Justė Arlauskaitė-Jazzu apie sunkiausią pusmetį gyvenime: „Atsinaujino panikos priepuoliai, išsigandau gyventi...“

Justė Arlauskaitė-Jazzu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-30 10:41
Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu – viena iš nedaugelio Lietuvos atlikėjų, kuri rengia turus per didžiausias šalies arenas, jos koncertai būna sausakimši klausytojų, o privatūs koncertai įkandami tik patiems turtingiausiems. Tačiau sėkmė neapsaugo nuo kritikos ir nuo skandalų, pavyzdžiui, tokio, kuris kilo dainininkei pristačius naujausią savo vaizdo klipą „Wild“.

Dabar dainininkė atvira – tai buvo sunkiausias pusmetis jos gyvenime. Jai ir vėl atsinaujino panikos priepuoliai, kankino nemiga. 

Šiuo metu Jazzu su mylimuoju, Donatu Ivanausku, gyvenimo pusiausvyrą bando atgauti tolimuosiuose Filipinuose. Šeštadienio rytą moteris pasidalijo jautriu komentaru savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, kuriame tikina, kad tik dabar galinti atviriau prabilti apie patirtą emocijų duobę.

„Pastarieji pusę metų man buvo labai sunkūs. Aš neatsimenu ar kada nors tiek dirbau, tačiau tai ne skundas. Aš dievinu savo darbą, nes gyvenu muzikoje. Esu laiminga ir kasdien garsiai dėkoju už šią nuostabią dovaną. Ir jei tik dirbčiau, kurčiau, būtų tikrai viskas nuostabu. Bet ne, taigi negali viskas būti paprasta. Aš per pusę metų visiškai susivalgiau emociškai. Išgyvenau kūrybinį, įkvėpimo procesą, visiškai neturėjau sienų, buvau atvira, pažeidžiama, sakyčiau netgi silpna, nes viską atiduodavau albumo įrašams, repeticijoms tarp Vilniaus ir Londono, pasiruošimui arenoms. Ir, matyt, kai esi visiškai švari ir atlapa širdimi, pradeda lipti aplinkos šiukšlės. Tai taip ir atsitiko“, – savo išgyvenimais dalijosi Justė Arlauskaitė-Jazzu. 

Apdovanojimai „M.A.M.A 2018“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Apdovanojimai „M.A.M.A 2018“/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Aš patyriau tokį psichologinį spaudimą ir smurtą, su kuriuo susitaikyti nepavyks niekada ir niekam. Dažnai žmonės man sako: „Juste, kodel tu šitaip reaguoji“, „Duok durniui kelią“, „Tiesiog nekreipk dėmesio“ ir kitas sparnuotas frazes. Ne, to nebus. Per šitiek metų scenoje aš išmokau daug – kaip reikia nekreipti dėmesio- irgi šsmokau. Bet visada yra BET. 

Šį kartą aš tiesiog išsigandau gyventi. Man atsinaujino panikos priepoliai, negalėjau miegoti, dinginėjo balsas, puoliau į visišką depresiją. Aš tiesiog išsigandau gyventi tarp baisių, labai baisių žmonių. Galvojau, kad žmones pažįstu gerai, kad puikiai skiriu gėrį nuo blogio. Ir staiga realybė smogė tiesiai į paširdžius. Ir dabar, gulint hamake, galėčiau sakyt: „Viską pamiršau, tai nesvarbu, nereikia sureikšmintinti“... Bet ne.“ 

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje / Pauliaus Peleckio nuotr.
Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas „Siemens“ arenoje / Pauliaus Peleckio nuotr.

Dainininkė atvirai prabilo ir apie patirtą psicholiginį smurtą, kurio sulaukė internete. Ypač ją nustebino prieš smurtą pasisakantys žmonės, tačiau rašantys agresiją kelenčius komentarus.

„Ir nesuprantu, kodėl tiek žmonių, išmokę naudotis internetu, jaučiasi dievais, teisėjais ir kritikais. Kodėl man kažkas aiškina, kaip aš turiu atrodyti, kaip turiu kurti. Kodėl reikia iškraipyti mano žodžius savaip?

Ir galit mane vadint dramos karaliene, sakyti, kad be reikalo švaistau jėgas, nes tai kova su vėjo malūnais, bet yra daug silpnesnių žmonių už mane ir aš puikiai žinau iki to tie durniai gali privesti. Pati išgyvenau grasinimus ir visišką tamsą, ir gyventi tapo nemiela. O stipresniems pavydžiu, bet mokomės gi ne iš stipriųjų, o iš jo didenybės Gyvenimo“, – mintimis dalijosi dainininkė.

Visas Jazzu komentaras žemiau:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai