Justė Arlauskaitė-Jazzu apie kovą su komentatoriais: „Kompleksų atsiranda vis daugiau ir daugiau“

Apdovanojimai „M.A.M.A 2018“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-28 15:04
Dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu – viena iš nedaugelio Lietuvos atlikėjų, kuri rengia turus per didžiausias šalies arenas, jos koncertai būna sausakimši klausytojų, o privatūs koncertai įkandami tik patiems turtingiausiems. Tačiau sėkmė neapsaugo nuo kritikos ir nuo skandalų, pavyzdžiui, tokio, kuris kilo dainininkei pristačius naujausią savo vaizdo klipą „Wild“.

Jazzu ne kartą buvo išrinkta metų mylimiausia, metų geriausia ar metų populiariausia atlikėja, tačiau, nepaisant sėkmės, ji neslepia – populiarumas, žinomumas ir šlovė turi juodąją pusę. „Aš nuo pat mažumės svajojau būti artiste, galvodavau, kad pavydžiu toms gražioms dainininkėms, juk jos tokios gražios, tokios drąsios, jos it nupieštos, gyvos lėlės, kurios nieko nebijo ir dar moka dainuoti. Tačiau realybėje nieko panašaus nėra“, – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki..“ prisipažins Jazzu.

Justė prisipažįsta, kad nors daugelis garsenybių sako nesekantys komentarų apie save, ji juos skaito. „Tai yra didžiulis psichologinis spaudimas, dėl kurio labai lengva ateiti iki ribos, kai pradedi savęs nemylėti, o kompleksų atsiranda vis daugiau ir daugiau“, – sako atlikėja, neseniai sulaukusi gausios kritikos dėl savo naujo vaizdo klipo, kuriame gerbėjai išvydo visiškai kitokį jos įvaizdį.


Justės Arlauskaitės-Jazzu repeticija Londone / Rusnės Draz nuotr.
Justės Arlauskaitės-Jazzu repeticija Londone / Rusnės Draz nuotr.

Visai neseniai Justė ryžosi stoti į kovą su įniršusiais komentatoriais ir kreipėsi į advokatą. Ilgą laiką skaičiusi žeidžiančius komentarus apie išvaizdą, ji neseniai sulaukė net grasinimų. „Man yra baisu ir aš nežinau, kodėl turiu skaityti komentarus, kurie šmeižia mano šeimą. Komentuoja žmonės, kurie manęs nėra gyvenime sutikę. Jie mane narsto po kaulelį, o tai yra moralinis peilis. Kai kurie man netgi grasina. Neseniai gavau komentarą, kad mane reikia nužudyti, nes aš nusiskutau galvą plikai. Koks tu turi būti durnius, kad taip parašytum?“ – sako į teisininkus besikreipusi dainininkė.

Nepaisant negatyvių komentarų antplūdžio, Jazzu šiuo metu gyvena darbingomis nuotaikomis. Ji skraido tarp Vilniaus ir Londono, kur įrašinėja naują albumą ir dažnai svečiuojasi Anykščiuose, kur su mylimuoju Donatu atidarė nuosavą restoraną. Pora neslepia – jų vestuvės jau planuojamos. Atviras interviu apie sėkmę, kritiką, skandalus ir artėjančias vestuves – jau šį pirmadienio vakarą, televizijos laidoje „Nuo… Iki…”.

Naujausi straipsniai