Justė Arlauskaitė-Jazzu apie iširusį kūrybinį duetą: „Bet kokios skyrybos atneša skausmo“

Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas / Žmonės.lt fotomontažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-02 14:47
Kai muzikos kūrėjai Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas pranešė apie tai, kad suka skirtingais keliais, gerbėjai puolė rašyti laiškus ir siųsti žinutes.

„Tie laiškai mane sugraudino – teko šiandien ir paverkti“, – prisipažino portalui Žmonės.lt Jazzu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dueto „Leon Somov ir Jazzu“ nariai suka skirtingais keliais, nes pakito jų kūrybiniai poreikiai: Jazzu įrašinėja solinį albumą Londone, o Leonas ketina nerti į dar gilesnius elektroninės muzikos vandenis bei prodiusavimo veiklą.

Ar iš viso Jazzu prieraiši daiktams, žmonėms?

„Daiktams visiškai neprieraiši, visada net keista, kai žmonės linkę kaupti daiktus, bet nebūtinai tai reiškia, kad jie rišasi prie kokio nors prisiminimo – juk jis galvoje ir širdyje.

Jaučiu nostalgiją kai kurioms vietoms, kur įvyko kas nors gero, tačiau tai susiję su žmonėmis. Turiu talentą bet kur nuvykusi jaustis gerai ir „pasidaryti" sau namus, nes daug tenka keliauti. Labiausiai prieraiši esu žmonėms, juos sunku paleisti“, – kalbėjo Justė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Duetas „Leon Somov ir Jazzu“ gerbėjų akiratyje – nuo 2005 metų, išsiskyrimas – išskirtinis įvykis?

„Nesilaidojam, viskas gerai. Bet taip, tai buvo ne tas projektas, kai padaręs darbą tiesiog atsisveikini su komanda. Kūrybinis laikas kartu – vos ne pusė mano gyvenimo. Bet kokios skyrybos šūdas, kuris atneša skausmo. Mūsų muzikinio dueto sprendimas gali priminti situaciją, kai skiriasi jau išsisėmusi pora, kai žmonės viską vienas kitam atidavė ir aiškiai suvokia, jog nebėra ateities, meilės – viskas aišku, ką reikia daryti, tačiau vis tiek būna ašarų ir nejaukumo.

Mano ir Leono sprendimas brendo ne vieną dieną. Žmonės išeina ir palieka tuštumą, bet ją užpildo kažkas naujo. Protu suvokiu, kad turiu augti muzikine prasme – tam atėjo laikas. Daug kas tikriausiai pasikeis“, – kalbėjo dainininkė.

Vis dėlto Jazzu ir Leoną Somovą kartu dar išvys – numatyti „Leon Somov ir Jazzu“ koncertai vasario mėnesį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai