Justė Arlauskaitė ir Justinas Jankevičius savaitgalį kartu mėgavosi Trentemøller muzika

Justinas Jankevičius ir Justė Arlauskaitė-Jazzu / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-06 09:27
Sekmadienio vakarą dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu ir jos mylimasis humoristas, televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius praleido Vilniaus Teatro arenoje vykusiame elektroninės muzikos kūrėjo Trentemøller koncerte. Apie savo santykius kalbėti nelinkę Justinas ir Justė koncerte pasirodė kartu ir nesistengė išvengti fotoaparatų blyksčių.

Sekmadienio vakarą Trentemøller, kurio tikrasis vardas – Andersas Trentemølleris – su grupe pristatė naujausią, trečiąjį savo albumą „Lost“. Koncertas Vilniuje – vienas iš trijų Baltijos šalyse: šįmet jis aplankė ir Latviją bei Estiją. 

Išgirsti Trentemøller muzikos Vilniuje suskubo melomanai, pagundai išgirsti kūrėją gyvai neatsispyrė ir Justė Arlauskaitė-Jazzu bei Justinas Jankevičius.

Žinia apie atgijusius J.Jankevičiaus ir J.Arlauskaitės-Jazzu romantiškus santykius pasklido pavasario pabaigoje.

Apie artimus Justino ir Jazzu santykius kalbėta dar 2012-aisiais: nors leido laiką drauge, viešai jausmų nedemonstravo ir nesipasakojo. Tiesa, neilgai trukus J.Jankevičius ir J.Arlauskaitė pasuko skirtingais keliais.

Justinas 2013-ųjų rudenį pradėjo draugystę su šokėja Kristina Tarasevičiūte, tačiau šioji netruko ilgai. 

Sena meilė nerūdija? Matyt, J.Jankevičius ir J.Arlauskaitė šiai taisyklei pritartų: žinia, kad jiedu atgaivino romantiškus santykius, pasigirdo pavasarį, nors apie jausmus pora vis dar nedaugžodžiauja, jų, panašu, ir slėpti nebeketina. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai