Jūros šventė: Klaipėdos mero priėmimui damos puošėsi jūriškai ir karališkai

Zita Tallat-Kelpšaitė / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jūros šventės įkarštyje, šeštadienio vakarą, vienoje patraukliausių Klaipėdos vietų – terasoje 21 aukšte – surengtas mero Vytauto Grubliausko priėmimo vakaras.

Į vakarėlį po atviru dangumi terasoje „Sky 21 Terrace“ rinkosi kviestiniai svečiai: atvyko šiuo metu Klaipėdoje viešinti Mogiliovo (Ukraina) delegacija, būrys Seimo narių, politikų, menininkų, verslininkų. Kiekvienam jų į atlapą įsegta segė su šventės simbolika. 

Vakarėlyje skambėjo gitaristo Aurelijaus Globio ansamblio muzika, Onos Kolobovaitės dainos. Šiemet Jūros šventės tema – karališka. Taip primenama karališka miesto istorija. 

Dauguma ponių į priėmimą atėjo pasipuošusios ilgomis suknelėmis, ne viena įsivėrusi gintaro auskarus ar pasidabinusi gintaro vėriniu.

Iš visų ponių išsiskyrė žurnalo „Jūra“ redaktorė Zita Tallat-Kelpšaitė. Visuomet stilinga moteris šįkart pasidabino skrybėlaite, vaizduojančia burlaivį. Šią puošmeną prieš kelerius metus būtent Z.Tallat-Kelpšaitei sukūrė klaipėdietė dizainerė Aina Zinčiukaitė. 

„Idėja buvo pačios Ainos. Ji kūrė ir kostiumą. Jau turiu nemažai Ainos kurtų skrybėlių. Ši tikriausiai jau dešimta“, – pasakojo pašnekovė. 

Į vakarėlį atvykusi Vaida Grikšaitė-Česnauskienė pasipuošė diadema. 2002 m. Mis Lietuva tapusi klaipėdietė karūną perleidusi kitai nugalėtojai, pati gavo puošnią diademą atsiminimui.

„Gaila, kad tradicija rinkti gražiausią klaipėdietę nutrūko. Juk šiame mieste gyvena gražiausios merginos“, – teigė V.Grikšaitė.

Klaipėdos mero priėmimas Jūros šventėje (22 nuotr.)
+16
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Skabant ramiai džiazo muzikai svečiai gėrėjosi saulėta Klaipėdos panorama, matoma nuo terasos. 

Į priėmimą atvyko ir Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Seimo nariai Naglis Puteikis, Eugenijus Gentvilas bei Eligijus Masiulis, verslininkas Antanas Guoga su mylimąja Aiste, „Žuvedros“ sportinių šokių kolektyvo treneriai Skaistutė ir Romualdas Idzelevičiai, tapytojas marinistas Edvardas Malinauskas, dailininkas Anatolijus Klemencovas, verslininkai Antanas ir Daina Bosai, skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Skaitykite daugiau