Jūros gėrybes dievinanti verslininkė Alesia Litvinionok prisipažino negalinti atsispirti ir keptiems spirgučiams

Alesia Litvinionok / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-27 15:02
Verslininkė, kulinarinių recenzijų autorė Alesia Litvinionok penktadienio vakarą kartu su pramogų pasaulio bei verslo atstovais lauko bare „California OPEN“ mėgavosi šviežiomis austrėmis: tokiu būdu buvo paminėta šiltojo sezono pradžia. „Man labai patinka austrės, nepažįstu žmonių, kurie jų nemėgtų!“ – šypsojosi Alesia, į renginį atvykusi kartu su širdies draugu verslininku Romualdu Mačiuliu.

„Man austrės – bene pats skaniausias maistas, puikiai tinkantis maloniam laiko praleidimui ir pasimėgavimui. Pati nepažįstu tokių, bet esu girdėjusi, kad kai kurie žmonės tiesiog negali jų valgyti – bjaurisi. Ką aš galiu pasakyti – belieka palinkėti jiems kažkaip jas pamėgti!“ – juokėsi A.Litvinionok.

Įvairių virtuvių maisto ragavusi Alesia teigė, kad negali atsispirti jūros gėrybėms, tačiau, anot jos, tikrai šviežiomis ir gardžiai paruoštomis jūros gėrybėmis galima pasimėgauti tik užsienyje.

„Visos jūros gėrybės man – labai skanu, svarbiausia, kad jos būtų šviežios. Lietuvoje pakankamai sudėtinga kada tik panorėjus gauti tikrai šviežių jūros gėrybių, todėl išvykusi į užsienį stengiuosi jomis pasimėgauti iki soties. Labai mėgstu žuvį, karališkas krevetes. Na, ir pirmoje vietoje, žinoma, kad austrės“, – vėl neabejojo Alesia.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vis dėlto moteris prisipažino, kad mėgsta ne tik itin gurmanišką maistą, o ir paprastus lietuviškus patiekalus. Ji tikino, kad jeigu ne tos nelemtos kalorijos, paprasčiausi kepinti spirgučiai ant jos stalo puikuotųsi kone kasdien.

„Kai tik apsigyvenau Lietuvoje, beprotiškai mėgau vėdarus! Baltarusijoje juk irgi labai daug patiekalų gaminama būtent iš bulvių. Taip pat dievinu keptus šoninės spirgučius, bet dabar stengiuosi labiau rūpintis figūra, todėl kartais tenka jų atsisakyti. Jeigu ne kalorijos, tai būtų vienas mėgstamiausių mano valgių“, – juokėsi Alesia.

„Apskritai laikausi tokio požiūrio, kad jeigu žmogus beprotiškai užsimano vieno ar kito maisto, turėtų pamiršti dietą ir leisti sau pasimėgauti tuo maistu. Jeigu aš pati „mirtinai“ kažko užsimanau, tarkim, kad ir tų pačių cepelinų – imu ir pasilepinu jais“, – pridūrė ji.

Tuo tarpu tame pačiame renginyje apsilankiusi modelis Simona Starkutė teigė, kad austrių visiškai nemėgsta, o kur kas mieliau mėgaujasi keptomis bulvėmis su kefyru.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai