Jurijus Veklenko žengė oranžiniu „Eurovizijos“ kilimu: „Labai džiaugiuosi čia būdamas“

Oranžinis „Eurovizijos“ kilimas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-12 20:16
Sekmadienio vakarą su trenksmu prasidėjo laukiamiausias europiečių muzikinis konkursas. „Eurovizija“. Tel Avive esančioje „Habima“ aikštėje atlikėjai iš 41 šalies, kartu su savo delegacijomis žengia oranžiniu konkurso kilimu.

Oranžinė kilimo spalva pasirinkta neatsitiktinai – kiekvienais metais konkurso dalyvius pasitinka vis kitokios spalvos kilimas. 2010 metais kilimas buvo rožinis, o 2018 metais – mėlynas. Šiemet konkurso kilimas tapo oranžiniu, siekiant pagerbti šių metų konkurso partnerius „MyHeritage“.

„Eurovizijos“ atidarymo šventė Tel Avive patikėta vesti prodiuserei bei dainininkei Noa Tishby ir aktoriui Nadavui Abuksiui.

Visus netrukus prasidėsiančio konkurso dalyvius sveikina Tel Avivo meras Ronas Huldai, KAN generalinis direktorius Eldadas Koblenzas ir „Eurovizijos“ vykdomasis prodiuseris Jonas Ola Sandas.

Apie 21:30 val. Lietuvos laiku oranžiniu kilimu žengė ir Lietuvos atstovas konkurse Jurijus Veklenko. „Aš džiaugiuosi būdamas čia. Nuostabūs žmonės, nuostabi šalis, nuostabus renginys, kodėl nesidžiaugti?“, – kalbėjo Jurijus. Raudono kilimo vedėja užsiminė, kad Jurijus filmuodamas savo prisistatomąjį vaizdo klipą su parašiutu iššoko iš lėktuvo. Šį nuotykį Jurijus prilygino „bėgimui su liūtais“. „Savo dainoje aš dainuoju, kad tu turi būti laisvas, turi nustoti bijoti. Aš tai padariau. Nustojau bijoti“, – sakė Jurijus.

Jurijus pasirodys antrąjame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 16-ąją. J. Veklenko pasirodys 12-uoju numeriu. 

Naujausi straipsniai