Jurijus Veklenko Tel Avive išbandė didžiąją sceną

Akimirkos iš Jurijaus Veklenko repeticijos Tel Avive/ Thomas Hanses nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-07 15:24
Mūsų atstovas šių metų „Eurovizijos“ konkurse, Jurijus Veklenko, praėjusį penktadienį išskrido į Tel Avivą. Prasidėjo įtemptos repeticijos. Jau gegužės 12 dieną atlikėjas varžysis dėl galimybės patekti į superfinalą.

Dukart kaip pritariantysis vokalistas į „Eurovizijos“ konkurasą vykęs Jurijus Veklenko pagaliau gali dar plačiau nusišypsoti, šį kartą visos prožektorių šviesos skirtos tik jam.

Kadangi jau tapo įprasta, jog kiekvienais metais į „Euroviziją“ dalyviai žengia ne raudonu, o dažniausiai visai kitokios spalvos kilimu, jau žinoma, kad šį kartą Jurijaus laukia ryškiai oranžinis kilimas.

Tačiau šventė kol kas atlikėjui rūpi mažiau, dabar svarbiausios – repeticijos. Jurijus neseniai turėjo galimybę išbandyti didžiąją „Eurovizijos“ sceną.

Akimirkos iš Jurijaus Veklenko repeticijos Tel Avive/ Thomas Hanses nuotr.
Akimirkos iš Jurijaus Veklenko repeticijos Tel Avive/ Thomas Hanses nuotr.

Dar likus porai dienų iki pirmųjų repeticijų, Jurijus sakė savo pasirodyme atliksiantis tik keletą reikalingų korekcijų.

„Viskas keisis pagal galimybes. Kadangi Izraelyje laukia didesnė scena, tai aišku, dėl jos ir pasirodyme teks padaryti keletą pakeitimų.“

Tiesa, daininkas tikino, kad jo dainos atlikimas išliks toks pats. Juk nuo pat pradžių lyriškasis Jurijus koncentravosi į nekintantį, kuklų, minimalistinį įvaizdį, stilių, pasirodymą.

Prieš palikdamas Lietuvą, išgirdęs klausimą apie publikos palaikymą J. Veklenko tik šyptelėjo: „Na, jei reikėtų nusakyti, kokia žiūrovų reakcija man labiausiai patiktų, tai norėčiau, jog mane palaikytų ošianti minia.“

Akimirkos iš Jurijaus Veklenko repeticijos Tel Avive – fotogalerijoje:

Naujausi straipsniai