Jurijus Veklenko surengė ypatingą koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje

Jurijaus Veklenko akustinis koncertas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-26 20:34
Šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijos“ dainų konkurse Jurijus Veklenko spalio ir lapkričio mėnesius leidosi į pirmąjį savo koncertinį turą po Lietuvą. Jo metu dainininkas jau aplankė daugiau nei dešimt miestų ir surengė akustinius savo pasirodymus. Antradienio vakarą ypatingu pasirodymu jis apgaubė sostinėje stūksančią Šv. Kotrynos bažnyčią. Šiuo koncertu jis baigė du mėnesius trukusį turą.

„Sunku patikėti, kad rudenį surengsiu tiek nemažai solinių pasirodymų ir galėsiu pabendrauti su daugiau Lietuvos žmonių. Kažkada tai buvo svajonė, kuri dabar įgauna formą. Puikiai pamenu eidamas į kitų atlikėjų koncertus visada sau kartodavau, kad vieną dieną ten stovėsiu aš. Simboliška ir tai, kad koncertinį turą pradėsime mano gimtajame mieste – Klaipėdoje. Tikiuosi, kad toks startas suteiks dar daugiau jėgų ir bus kur kas drąsiau apsilankyti kituose miestuose“, – prieš koncertinį turą jaudulio neslėpė Jurijus.

Koncertuose skambėjusią programą atlikėjas Jurijus ruošė atsakingai ir žadėjo, kad nuskambės ne tik visiems gerai žinoma „Run With The Lions“ daina. Savo pažadą jis su kaupu išpildė. 

Jurijaus Veklenko akustinis koncertas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Jurijaus Veklenko akustinis koncertas/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

„Per pastarąjį laiką prikūriau nemažai dainų, tiesa, ne viena mano kūrybos daina jau nugulė ir į albumą „Mano mintyse“, todėl rinktis yra tikrai iš ko. Žinoma, noriu savaip atlikti ir ne vieną gerai žinomą kūrinį, kurie mane inspiruoja. Atlikdamas kitų atlikėjų dainas aš jas galima sakyti pasisavinu toms kelioms minutėms ir jie tampa mano ir artimi man. Kas čia žino, gal turo metu gims ir naujų dainų, nes vis dėl to kai lieki apsuptas muzikos pradedi ja gyventi ir tada tai tik laiko klausimas. Pažadu, kad skambės ne tik „Run With The Lions“, bet ir daug gerai atrinktos muzikos!“, – pasakojo humoro jausmo nestokojantis dainininkas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai