Jurijus Smoriginas Veroniką Gordijevskają palygino su buldogu

Jurijus Smoriginas ir Veronika Gordijevskaja / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Lietingą trečiadienio vakarą Vilniuje viešai prisistatė pirmosios keturios TV3 projekto „Šok su manimi“ naujojo sezono poros. Viena jų – baltarusių atlikėjos Veronikos Gordijevskajos ir šokėjo Tomo Jonaičio pora.

Pažintinio vakarėlio, kuris vyko klubo „Seacret“ vasaros terasoje, pradžioje mūsų šalyje karjeros aukštumų siekianti Veronika ir jos šokių partneris visus svečius vaišino baltarusiška degtine, juoda duona, lašiniais ir agurkėliais. Taip dalyviai reprezentavo kaimyninę Baltarusiją ir jos svetingumą. 

Vakaro vedėjas ir šokių projekto komsijos pirmininkas aštrialiežuvis Jurijus Smoriginas, pristatydamas Veroniką, paklausė, ar mergina žino savo vardo reikšmę. „Vienas mūsų klasikas rašė apie Veroniką, kuri nusiskandino. Nebijai, kad ir tu paskęsi šiame projekte?“ – rusiškai pasiteiravo choreografas.

„Nebent gėlių ir ovacijų jūroje“, – nepasimetė Veronika, tačiau tai išgirdęs, J.Smoriginas visiems girdint pareiškė, kad Veronika turi buldogo savybių. Nors jis turėjo omenyje karingas merginos charakterio savybes, tačiau šokių projekto dalyvė nesuprato, ką norėjo pasakyti garsus choreografas ir sutriko. Taip pat nepatogiai pasijautė ir kiti vakarėlio svečiai, tačiau žinodama Jurijaus pomėgį aštriai šmaikštauti, mergina neįsižeidė.

Mantas Wizard / Luko Balandžio nuotr.

Mantas Wizard sulaukė torto

Birželio 27 dieną gimtadienį švenčiantis praėjusių metų „Šok su manimi“ dalyvis magas Mantas Wizard trečiadienio vakarą taip pat nebuvo pamirštas. Nuotaikingai pristatęs naują projekto dalyvę Kauno gražuolę Dianą Martinėlę ir jos partnerį Artūrą Kalniūną, Mantas ir pats sulaukė staigmenos. Projekto dalyviams su atlikėju Justinu Lapatinsku priešakyje dainuojant gimtadienio dainą, 27-erių sulaukusiam Mantui buvo įteiktas tortas su viena degančia žvakute.

Neseniai pradėtus mokytis šokių žingsnius trečiadienio vakarą pademonstravo ir serialo „Moterys meluoja geriau“ aktorė Milda Štakėnaitė su partneriu Deividu Meškausku bei Panevėžio pataisos namų direktorius Edvardas Norvaiša su šokėja Goda Ročyte. Šią porą pristatė aktorė Eglė Jackaitė, kurią pastaruoju metu tiesiog persekioja problemos su teisėsauga. 

Mantas Wizard / Luko Balandžio nuotr.

 

Skaitykite daugiau