Jurgos kūrybinis dienoraštis: Vakar, šiandien, rytoj

Jurga Šeduikytė / „Palėpės muzikos“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-03 16:49
VAKAR. Vėjas tikrai išpučia blogas emocijas ir jų draiskanas išblaško toli Mariose. Baltijos jūroje tikrai gyvena vienas ruonis (prie pat Juodkrantės pakrantės, žaismingas ir smalsus). Tikrai tikrai, nuvažiuokit ir gal sutiksit jį, kyščiojantį savo blizgią ir išraiškingą nosį iš šėlstančių bangų. O gal jis pasirodo tik plaikstantis juodai vėliavai?

Uždarėm „Kaštono“ kioskelį Nidoje. Smagu buvo ne tik pačiai plyšauti savo ir Vido B. dainas, bet ir tapti Ainio Storpirščio muzikinio solinio debiuto liudininke, išgirsti šiek tiek kitokių eilių iš Aldonos Vilutytės lūpų. Visi jie yra mano draugai, bet vakar jie atsiskleidė kitoje šviesoje.  Nieko nėra smagiau, nei daryti siurprizus arba nelogiškus dalykus. Pavyzdžiui, leisti vaikams eiti miegoti paskutiniams, nematant „prižiūrėtojui“ šokinėti su jais ant oro pilių.

ŠIANDIEN 

Nemėgstu sugrįžti prie kasdieninės savęs. Tarsi pabėgęs šuo parsiranda namo ir leidžiasi prirakinamas prie būdos. O paskui tas monotoniškas „Au, au, au“. Nesinori. 

RYTOJ

Gal kada nors žmonės suras būdą, kaip kalbėtis be įvardžio „aš“. Nes toliau nuo savęs reiškia toliau nuo savo užsiciklinimo. Tarsi toliau nuo seisminės zonos. Tarsi arčiau prie krašto, kur stipriausia išcentrinė jėga. Tada apie „aš, mano, man nebegalvoji“, tik stipriai laikaisi. Už to, kas brangiausia. Dažniausiai  rankose lieka vienas ar du dalykai. Visos kitos smulkmenos lekia pro šalį po velnių.  Norisi išmokti gyventi taip, tarsi būtų likusi savaitė. 

Linkėjimai nuo smėlio žmogaus.

Primename, kad šį ketvirtadienį rugsėjo 6 dieną, 12 val. dainininkė Jurga lankysis Žmonės.lt ir 15min.lt redakcijoje bei atsakys į skaitytojų klausimus. Klausimus siųskite adresu zmones@15min.lt .

Daugiau naujienų apie artėjančią Jurgos vaizdo klipo „So blue“ premjerą rasite paspaudę čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai