Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius: „Tai buvo mūsų svajonių vestuvės“

Jurgita Tvarijonaitė ir Edgaras Vaškevičius / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-12-05 13:28
Lapkričio 25-osios vakarą apie trisdešimt modelio Jurgitos Tvarijonaitės (36) ir verslininko Edgaro Vaškevičiaus (40) artimųjų ir draugų iš Lietuvos ir Londono susirinko į Tenerifę, kad pasveikintų pagaliau, po septyniolikos metų draugystės, savo ryšį įteisinti prieš Dievą nusprendusios poros. Čia, gėlėmis ir žvakėmis išpuoštoje San Sebastiano bažnyčioje, jie vienas kitam lietuviškai prisiekė amžiną meilę. Ištarti priesaikos žodžius jiems padėjo sūnus Tomas Juozapas (4).

Ceremonija bažnyčioje buvo numatyta pusę penkių vakaro. Ją teko atidėti keliomis valandomis vėliau, nes išvakarėse būsimus jaunavedžius pasiekė žinia, kad Edgaro mama ir dar trys svečiai įstrigo Londone ir į Santuokos sakramento ceremoniją nespės. Kai viskuo buvo pasirūpinta, toliau šventė vyko sklandžiai.

Ceremonijos metu Jurgita vilkėjo plonyčio „Armani“ šilko suknelę bei ilgą nuometą, kuriuos pasiuvo dizainerė Greta Subatavičiūtė. Ji taip pat rūpinosi ir nuotakos įvaizdžiu. Išskirtinei dienai pora pasirinko prašmatnų penkių žvaigždučių viešbutį „Sheraton“.

Po iškilmingos vakarienės svečiai persikėlė į disko klubą. Ten juos pasitiko fejerverkai. „Tai buvo mano svajonių vestuvės“, – žurnalui „Žmonės“ prisipažino Jurga.

Gražiausios šventės akimirkos – tik žurnale „Žmonės“

Naujausi straipsniai