Jurgita Tvarijonaitė – apie drąsą ir populiarumą: „Buvau subrendusi, nenusišnekėdavau“

Jurgita Tvarijonaitė – žurnalo „Žmonės“ herojė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-08 19:35
Jurgita Tvarijonaitė (44) – viena iš žurnalo ŽMONĖS herojų, kurios nuotraukos ne kartą puošė leidinio puslapius ir viršelį. Nors modelio duonos Jurgita jau atsikando ir kurį laiką džiaugiasi ramiu šeimyniniu gyvenimu, moteriai smagu prisiminti visų fotosesijų užkulisius ir paskaityti ankstesniuosius interviu – juk jų būta pačių įvairiausių! ŽMONĖS 20-mečio proga Jurgita dalijasi savo prisiminimais.

Pirmasis viršelis – intriguojantis

Du vaikus auginanti, laimingą šeimyninį gyvenimą sukūrusi J.Tvarijonaitė šiandien šypsosi, prisiminusi pirmąjį žurnalo ŽMONĖS viršelį, kuriame įsiamžino.
 
„Be abejonės, tai – man giliausiai įstrigęs į atmintį, labiausiai intriguojantis, drąsus ir paslaptingas visomis prasmėmis leidinio numeris. Juk po to viršelio ir įvyko tai laikais madingas „didysis sprogimas“. Tada visi sužinojo, kas toji mergina, modeliu dirbusi užsienyje“, – juokiasi Jurgita.
Jurgita Tvarijonaitė / Žurnalas „Žmonės“ 2005 m.
Jurgita Tvarijonaitė / Žurnalas „Žmonės“ 2005 m.
Moteris sako, kad jos pirmasis drąsus prisistatymas Lietuvoje tais metais sukėlė tikrą ažiotažą. Dailių linijų blondinė Jurgita net imta vadinti lietuviškąja Pamela Anderson. 
 
„Kadangi man apskritai tai nebuvo pirmasis višelis, labiau – kasdienybė, tai visiškai nesureikšminau. Atsimenu, kad net truputį pykau, jog niekas už jį nemoka, nors žinojau, kad ir užsienyje už tai neatlygina“, – su šypsena prisiminimais dalijasi ji.
Jurgita Tvarijonaitė / Žurnalas „Žmonės“ 2006 m.
Jurgita Tvarijonaitė / Žurnalas „Žmonės“ 2006 m.

Išsaugojo visus žurnalus

Paklausta, ar kartais dar atsiverčia anksčiau išspaudintus interviu, Jurgita neslepia – turi visus žurnalus su savo atvaizdu išsisaugojusi.
 
„Šiandien man įdomu paskaityti tuos tekstus, paanalizuoti, kartais – pasijuokti. Vertinu tai, kad buvau nuoširdi, atvira, gan subrendusi, nenusišnekėdavau“, – pasakoja ji.
 
Anot Jurgitos, žinomumas turi ir minusų, ir pliusų. Moteris sako, kad iš pradžių, kai esi atpažįstamas, tai tarsi paglosto savimeilę, bet vėliau tas žinomumas gali ir pakišti koją. „Nesinori, kad tave nuolatos stebėtų, vertintų, aptarinėtų“, – neslepia ji. 
Jurgita Tvarijonaitė / Žurnalas „Žmonės“ 2010 m.
Jurgita Tvarijonaitė / Žurnalas „Žmonės“ 2010 m.

Atsiradus šeimai, vietos pramogų pasauliui neliko

J.Tvarijonaitės atveju, atsiradus šeimai, pramogų pasauliui vietos neliko. Moteris ilgainiui susidėliojo prioritetus ir apsisprendė atsiduoti vaikų auginimui.
 
„Pasitraukiau sąmoningai. Galima sakyti, kad vos pastojusi, aš stačia galva nėriau į visiškai kitokį, tuomet man dar neatrastą pasaulį. Jo nepažinojau, tačiau jaučiau, kad man ten patiks. Taip ir nutiko. 
Atradau kitų potyrių, pomėgių. Anksčiau net nežinojau jų turinti. Nė nesapnavau, jog kada nors kepsiu triaukščius tortus ar auginsiu pomidorus“, – kalba Jurgita.
Jurgita Tvarijonaitė su šeima
Jurgita Tvarijonaitė su šeima
 
Žurnalui ŽMONĖS jo dvidešimtmečio proga Jurgita linki klestėjimo ir įdomių asmenybių.
 
„Linkiu neįtikėtinų istorijų, kurios ikvėptų mus nepasiduoti, keistis, susimąstyti ar pasimokyti“, – šypsosi ji.

Naujausi straipsniai