Jurgita Krivickienė – atvirai apie tai, kas labiausiai džiugina sūnų Augustą

Krivickų šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-06 19:03
Jurgitos ir Kristupo Krivickų sūnelio Augusto, gimusio beveik prieš metus, istorija sujaudino visą Lietuvą. Vaikelis gimė neišnešiotas, net trimis mėnesiais per anksti. Nepaisant visų negandų, šeima nepasidavė ir tvirtai laikėsi kartu. Šiandien Augustas – judrus, sparčiai augantis berniukas. Beje, labai panašus į tėtį.

„Dar mums būnant ligoninėje giminės ir draugai dažnai sūnų pavadindavo Kristupu ir atsiprašinėdavo, nes ne tuo vardu į jį kreipėsi. Bet aš jame įžvelgiu ir savo bruožų“, – Žmonės.lt sakė Jurgita Krivickienė.

Niekada savo vaikų nuo žiniasklaidos neslepianti Jurgitos ir Kristupo šeima dažnai dalijasi gražiausiomis savo kasdienybės akimirkomis. Augdamas Augustas darosi vis panašesnis į sūnumi besididžiuojantį tėtį. J. Krivickienė tikina, kad ir berniuko charakteris po truputį ryškėja: „Jis labai judrus, aktyvus vaikas. Labiau už viską myli savo seseris. Joms išėjus į mokyklą bei darželį ,Augustas jau nuo pačio ryto plasnoja rankutėmis ir ieško, kur gi jos – jo geriausios bičiulės. Vos mergaitėms parėjus – juokiasi, žaidžia. Niekas kitas taip nepralinksmina sūnaus.“

Moteris su šypsena atvirauja, kad dabar seserys kartais ir pasiskundžia: „Mamyte, Augustas toks didelis, kad pakelti jo nebeįmanoma.“ Dažnai vaikščiojant miestu jos pamato kūdikėlius ir tarpusavyje šnabžda, koks tas ar anas mažytis. „Dukros jau nebeprisimena, kad jų brolis buvo dar mažesnis“, – juokiasi Jurgita.

Šiuo metu K. Ir J. Krivickai ruošiasi jauniausios dukters gimtadienio šventei. Jai tuoj sukaks šešeri metukai. Laukia didžiulė šventė, nes dukra nori žaidimų, daug draugų ir nepamirštamo gimtadienio.

Po to abu tėveliai rūpinsis ir Augusto vienerių metukų sukaktimi. „Nusprendėme berniuko gimtadienį daryti tą dieną, kurią jis pasirinko ateiti į šį pasaulį, bet nepamiršime ir kitos datos. Apie ją iki šiol pagalvojame ir tikrai prisiminsime“, – Žmonės.lt tikino keturių vaikų motina.

Augustas savo vienerių metų gimtadienį švęs gegužės 26-ąją. Lygiai prieš metus, būtent šią dieną, į Jurgitos ir Kristupo gyvenimus atkeliavo mažas, bejėgis vaikutis. Didžiulis tėvų rūpestis ir meilė suteikė jam jėgų kabintis į gyvenimą ir nepasiduoti. Viso to rezultatas – linksmas ir judrus berniukas, didelis tėvų turtas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai