Jurgita Krivickienė apie išgyvenimus dėl sūnaus: „Privalėjau šypsotis ir kartoti, kad mums viskas gerai“

Kristupas ir Jurgita Krivickai su vaikais / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-24 14:06
Žurnalistui ir televizijos laidų vedėjui Kristupui Krivickui šie metai buvo itin sudėtingi. Grandiozinius ir džiaugsmingus gyvenimo bei karjeros planus nuolat lydėjo ir juodi debesys. Gegužės pabaigoje Krivickai susilaukė sūnaus, kuris gimė trimis mėnesiais per anksti. Vos 27 savaitę pasaulį išvydęs kūdikis gimė sverdamas tik 1 kg 300 g.

Pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo.. Iki...“ Kristupas pasakojo, kad pirmos paros buvo tarsi kino filme. Visi šeimos nariai bandė tvardytis ir nepalūžti bei leisti medikams dirbti savo darbą. „Privalėjau būti stipri, turėjau maitinti vaikelį, tačiau pienas iš to streso buvo dingęs. Todėl stengiausi laikytis ramiai, kad tik pieno atsirastų. Be to, negalėjau rodyti panikos ir savo trims dukroms, privalėjau joms šypsotis ir kartoti, kad mums viskas gerai", - sunkiausias akimirkas prisimena Jurgita Krivickienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristupui Krivickui gimė sūnus: „Vaikelis pasiprašė į mūsų pasaulį gerokai anksčiau numatyto laiko“

Stop kadras
Stop kadras

Medikai gimusio mažylio būklę vertino kaip kritinę. Netrukus mažylio svoris ėmė kristi. Gydytojai sakė, jog kūdikiui šansų išgyventi yra nedaug, todėl Krivickams iš karto pasiūlė pagalvoti apie krikštynas.

„Tai buvo jautri ir prasminga ceremonija, per kurią ir mums, ir medikams suspaudė širdį. Kunigo skaitomi tekstai apie stiprybės palinkėjimą ir sveikatą ten įgauna visiškai kitokią prasmę", - pasakojo Kristupas. Žurnalistas sako, kad krikštynų ceremoniją galima vadinti stebuklu, nes vos tik gimusį mažylį užpuolė kelios rimtos infekcijos. Vos kelių dienų mažyliui teko kovoti su plaučiu uždegimu ir meningitu. O būtent po jos mažylio svoris pradėjo augti, sveikata ėmė gerėti, o medikai ėmė kalbėti apie mamos ir mažojo paciento išleidimą namo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kristupas Krivickas pakrikštijo gerokai anksčiau gimusį sūnų, jis jau kvėpuoja be aparato

Stop kadras
Stop kadras

Per krikštynų ceremoniją ketvirtam Krivickų vaikui buvo suteiktas Augusto Kajaus vardas. Augustas yra antrasis Kristupo Krivicko vardas, o apie sūnų vardu Kajus nuo paauglystės svajojo Jurgita. Tad abu tėvai pasitarę nusprendė mažyliui suteikti dvigubą Augusto Kajaus vardą.

Krivickai džiaugiasi, kad Augustas pasiekė 5 kilogramų ir 300 gramų svorį.

Stop kadras
Stop kadras
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai