Jurgita Jurkutė-Širvaitė: „Vaikas dovanoja gebėjimą džiaugtis kiekviena diena“

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-14 12:22
Šios savaitės žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė aktorė, laidų ir renginių vedėja Jurgita JURKUTĖ-ŠIRVAITĖ (32). Apie turtingesnius metus nei pastarieji Jurgita nė svajoti nebūtų galėjusi. Už drąsą kalbėti prieš metus pramogų pasaulio renginyje „Žmonės 2017“ Metų žvaigžde apdovanota moteris šiuo titulu didžiuojasi net labiau nei „Mis Lietuvos“ titulu. Per tuos metus buvo daugybė konferencijų, susitikimų ir visur ji drąsiai lipo į dideles ir mažas scenas kalbėti apie tai, kaip galima gyventi net tada, kai gyvenimas atrodo nepakeliamai sunkus. Likimas šiemet jai skyrė ir ypatingą dovaną – dukrytę Korneliją.

Luko Griciaus surengtos fotosesijos metu Jurgita atskleidė daug negirdėtų detalių apie save. Pavyzdžiui, ar gimus dukrai pasikeitė žiemos švenčių laukimas?

Jurgita Jurkutė-Širvaitė
Jurgita Jurkutė-Širvaitė

„Man asmeniškai atrodo, kad pasikeičia kiekviena diena. Visai nesvarbu, ar tai kažkokia sukaktis, ar tai šventė.

Iš esmės vaikas dovanoja gebėjimą džiaugtis kiekviena diena ir ta kiekviena diena tampa kažkokia ypatinga savo mažais kartais, atradimais ir džiaugsmais“, – pasakojo Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Kokia eglutė puošia Jurgitos namus? Kaip atrodo garsios moters tobulas Kalėdų rytas? Kaip ji planuoja sutikti Naujuosius metus? Ką Jurgita patieks ant šventinio stalo? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus išgirsite „Žmonės TV“ reportaže.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai