Jurgita Jurkutė-Širvaitė ragina savo grožiu rūpintis prasmingai

Renginio akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-16 09:35
Pirmadienio popietę sostinės „Krizių įveikimo centre“ aktorė, televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė drauge su kosmetikos kompanija „L‘Occitane“ pristatė šį mėnesį vykstantį paramos projektą. Prasmingame renginyje buvo galima sutikti šiuo metu vaikelio besilaukiančią fitneso trenerę Ingą Žuolytę, atlikėją Ingridą Martinkėnaitę, meno kuratorę Alvydą Jasilionytę.

„Man regis kiekvienas žmogus yra pajėgus padaryti kažką gero ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, – mano J. Jurkutė-Širvaitė, dalyvaujanti arba netgi inicijuojanti tas labdaros, paramos akcijas, prie kurių linksta jos širdis, kur mato, kad galės skirti daug energijos arba panaudoti savo sukauptą patirtį. – Pati pusiausvyrą paprastai atrandu savo namų aplinkoje, skaitydama knygas, atlikdama fizinę veiklą. Taip pat labai svarbi tinkama mityba, bendravimas su nuoširdžiais žmonėmis, kuriems atliepia mano širdis. Kiekvieno iš mūsų ji savita ir turi rasti sau tinkamus būdus palaikyti dvasios harmoniją. Emocinė sveikata man atrodo lygiai tiek pat svarbi, kaip ir fizinė“.


Renginio akimirka
Renginio akimirka

Pasak Kristinos Zėringytės-Vasiliauskienės, „L‘Occitane“ atstovybės Lietuvoje vadovės, noras suorganizuoti labdaros projektą jau seniai buvo kompanijos planuose, o pasiūlius Jurgitai išrinkti organizaciją, kuriai įmonė surinktų paramą, aktorė nė nesvarstydama pasirinko sostinės „Krizių įveikimo centrą“. „L‘Occitane“ įvairiose šalyse jau daugybę metų prisideda prie paramos projektų. Mūsų misija nėra vien tik dalintis Provanso gamtos turtais, tačiau ir prisidėti prie teigiamų pokyčių pasaulyje. Taip natūraliai susidėliojo projekto taškai ir mes labai džiaugiamės galimybe kartu su žinoma aktore prisidėti prie pagalbos tiems, kuriems jos labai reikia“, – teigė K. Zėringytė-Vasiliauskienė.

Renginio metu paramos projekto organizatoriai pristatė labdaringą akciją: visą spalio mėnesį „L‘Occitane“ salonuose perkant riboto leidimo dizaino taukmedžių sviesto rankų kremą tam tikra suma, priklausomai nuo produkto pakuotės dydžio, aukojama sostinės „Krizių įveikimo centrui“. „Mums tai bus malonus pirkinys, o emociškai išsekintam galimybė su kitų pagalba rasti vidinę ramybę, – įsitikinusi televizijos laidų vedėja J. Jurkutė-Širvaitė, šįmet tapusi ir „L‘Occitane“ ambasadore Lietuvoje. Laimingesnis šalia esantis laimingesni mes visi“.

Renginio akimirka
Renginio akimirka

Kadangi „Krizių įveikimo centre“ specialistai dirba savanorystės pagrindu J. Jurkutės-Širvaitės, žinomų moterų bei „L‘Occitane“ komandos apsilankymo šiame centre tikslas buvo asmeniškai susipažinti su savanoriais ir padėkoti jiems už tai, kad jų dėka taip reikalinga psichologinė pagalba sunkiausiu metu tampa vis prieinamesnė kiekvienam. Grožio konsultantės, atsidėkodamos savanoriams už jų širdies gerumą, renginio metu darė rankų masažus.

„Savanoriams labai patiko mintis, kad ir jais norima pasirūpinti, – po renginio sakė „Krizių įveikimo centro“ vadovė Simona Glodenienė. – Jau ne vienerius metus bendradarbiaujame su aktore J. Jurkute-Širvaite, kurios dėka mus atranda ir socialiai atsakingas verslas“.

Renginyje apsilankiusi meno kuratorė bei verslo įvaizdžio konsultantė A. Jasilionytė taip pat pasidalino savo įžvalgomis apie gyvenimo krizes: „Sako, jog geriausias būdas įveikti krizes, tai drauge... krizenti. Humoras visada yra sveikas požiūris. Tačiau ne visada pavyksta sudėtingoje situacijoje juokauti“. Pasak A. Jasilionytės, svarbiausia – nurimti, susirasti ramią vietą ir giliai kvėpuoti, tuomet smegenys prisipildys deguonies ir pradėsime racionaliau mąstyti. „Pati tokioje situacijoje pradedu galvoti, koks blogiausias scenarijus ir koks geriausias galėtų būti. Ką galiu šioje situacijoje padaryti pati ir kieno patarimų man skubiai reikia. Susidarau veiksmų planą. Dejavimas, aimanavimas, ašaros ar svaiginimasis nepadės. Malda, kad ir savo paprastais žodžiais, nuramins protą ir sustandys nepaliaujamas mintis“, – savo patarimais, kaip elgtis krizinėse situacijoje dalijosi A. Jasilionytė.

Naujausi straipsniai

Gerda Veličkienė / Projekto partnerio nuotr.

Reklama