Jurgita Jurkutė-Širvaitė pirmą kartą atliks savo kūrybos dainą

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-06 11:11
Populiariausias muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ jau šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovus džiugins ypatingu superfinalu. Jo metu paaiškės, kas laimės didįjį projekto prizą, o šou gerbėjai gali laukti ypatingų staigmenų.

Dėl nugalėtojo karūnos susikaus keturi šeimyniniai duetai: vyras ir žmona Gytis ir Evelina Šimelioniai, seserys ir broliai Eglė ir Linas Jakščiai bei Kristina ir Rimantas Žaldokai bei sesutės Sofija ir Kleopatra Vasilevskytės. Finalinio etapo teisėjais taps televizijos žiūrovai, kurie laimėtoją rinks balsuodami tiesiogiai.

Filmavimo metu ne mažiau nei dalyviai jaudinosi ir projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė. Ji žiūrovams bei dalyviams pateiks neįtikėtiną staigmeną – pirmą kartą atliks savo pačios kurtą dainą. Žinoma moteris neslėpė, kad tekstas jai be galo artimas ir jos tikslas – išsiųsti klausytojams labai svarbią žinutę.

LRT nuotr.
LRT nuotr.

„Jeigu jūsų gyvenime šiuo metu labai tamsu, žinokite, kad ateis diena. Kad išauš kitas rytas“, – pagrindinę dainos minty atskleidė jaudulį vos tramdanti scenos profesionalė.

„Noriu labai padėkoti Marijonui Mikutavičiui, kuris išgirdęs šią dainą neslėpė, kad „čia – ne mano“, bet vis tiek sutiko man padėti“, – pasakojo Jurgita, pirmą kartą viešai atliksianti savo kūrybos dainą.

Ypatingos staigmenos ir didysis „Du balsai – viena širdis“ superfinalas jau šeštadienį 21 val. per LRT televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai