Jurgita Jurkutė-Širvaitė pasidalijo šiltais prisiminimais apie Moldovos atstovus šių metų „Eurovizijoje“

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiariausias Europoje dainų konkursas „Eurovizija“ artėja prie kulminacijos – šeštadienį bus surengtas finalas. 10 paskutinių finalininkų paaiškės jau šįvakar, kiti 16 jau ramiai laukia finalo. Iš gausaus finalininkų būrio išsiskiria Moldovai atstovaujanti grupė „Sunstroke Project“, scenoje iškėlusi triukšmingas vestuves.

Linksmieji „Sunstroke Project“ gerbėjų turi ir Lietuvoje. Aktorė, socialinių projektų autorė ir dalyvė Jurgita Jurkutė-Širvaitė palaiko grupę, mat juos sieja trapus asmeninis ryšys.

„Žiūrėdama į juos antradienį negalėjau patikėt, jog tai tie patys vyrukai, su kuriais teko kartu dirbti vienoje scenoje dar 2011 metais Gruzijoje, Batumyje vykusiame dainų konkurse. Aš buvau renginio vedėja, o jie – vieni iš konkursantų. Toks smagus ir šiltas prisiminimas“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Moldovos atstovai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip tuomet konkurse pasisekė „Sunstroke Project“ lietuvė neprisimena. Iš šio renginio Jurgitai Jurkutei-Širvaitei labiausiai įsiminė Moldovos muzikantų energija.

„Viena, ką gerai pamenu, kad jie buvo vaikščiojantis geros energijos užtaisas. Man atrodo, tą savybę išlaikė“, – sakė Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Žmonės.lt primena, kad nuotaikingieji „Sunstroke Project“ į „Euroviziją“ atsivežė dainą „Hey Mamma“. Siautulingą pasirodymą „Eurovizijoje“ moldovai surengė ne pirmą kartą. 2010-aisiais grupė papildė eurovizininkės Olios Tiros pasirodymą.

Po šio šou saksofono virtuozas Sergey Stepanovas tapo „YouTube“ sensacija. Šiandien pasaulyje jis žinomas kaip „Epic Sax Guy“.

„Sunstroke Project“ pasirodymas šių metų „Eurovizijos“ pirmajame pusfinalyje.

Skaitykite daugiau