Jurgita Jurkutė-Širvaitė ją rengiančios Ramunės Piekautaitės paprašė tik vieno dalyko

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-18 09:10
Kiekvieną šeštadienio vakarą LRT televizijos žiūrovus jau antrąjį sezoną iš eilės džiugina ypatingas šeimyninių duetų projektas „Du balsai – viena širdis“. Jo vedėjai Jurgitai Jurkutei-Širvaitei žiūrovai negaili komplimentų – jos įvaizdžiu besirūpinanti Ramunė Piekautaitė kas savaitę užburia ypatingais deriniais.

„Nors scena reikalauja pasitempti, kasdieniame gyvenime esu absoliuti laisvalaikio stiliaus fanė. Darbas įpareigoja tik darbo metu“, – teigė populiaraus projekto vedėja.

„Mano spintoje tikrai nemažai lietuvių kūrėjų drabužių. Stengiuosi juos palaikyti, jei jų produkcija man tikrai patinka. Su metais vis labiau norisi rinktis kokybiškesnius, ilgaamžius daiktus ir neapsikrauti vienadieniais blizgučiais“, – atskleidė žinoma moteris.

Nors renkasi tik kokybiškas prekes, Jurgita neslepia, kad kartais sau leidžia ir moteriškas silpnybes. „Kažkada ta buvo batai, bet šiandien labai dažnai darau atranką spintoje. Norisi tvarkos ir erdvės, todėl turiu tik tiek drabužių ir aksesuarų, kiek jų tikrai reikia. Turiu pripažinti, kad šį įprotį kurti sekasi įvairiai – kartais dar nuslystu moteriškai“, – šypsojosi J.Jurkutė-Širvaitė.

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / LRT nuotr.
Jurgita Jurkutė-Širvaitė / LRT nuotr.

Antrajame projekto „Du balsai – viena širdis“ sezone Jurgitą puošia dizainerė Ramunė Piekautaitė. Muzikinio šou vedėja atskleidė, kad ši naujiena jai – itin malonu. „Ramunės kūryba man labai patinka. Ji – moteriška, elegantiška ir tuo pačiu – žaisimingai jaunatviška. Esu ne tik dirbusi su ja, bet ir turiu Ramunės kurtų drabužių savo spintoje. Tikrai smagu puoštis jos deriniais ir „Du balsai – viena širdis“ scenoje“, – atskleidė žiūrovų itin mylima laidos vedėja.

Moteris teigė, kad per daugybę darbo televizijoje metų, įgavo vertingos patirties ir tomis žiniomis drąsiai dalijasi su ją rengiančiais profesionalais. „Būtent šiame projekte labai mėgstu grynas ir ryškias spalvas. Tokių drabužių Ramunės ir paprašiau, o ji tam atliepė“, – džiaugėsi viena gražiausių Lietuvos moterų tituluojama Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

„Du balsai – viena širdis“ – tai neįtikėtino populiarumo sulaukęs šeimyninių duetų projektas. Kiekvieną šeštadienį 21 val. LRT televizijos eteryje į sceną lipa kraujo ryšiais susiję dalyviai, kurie kovoja ne tik dėl komisijos – Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep, Katažinos Zvonkuvienės ir Manto Stonkaus – bet ir dėl 150 studijos svečių simpatijų. Jei žiūrovas pakyla iš savo vietos, speciali kėdėse įrengta sistema užfiksuoja tai kaip jo balsą galutinėje rezultatų lentelėje. Jau antrą sezoną iš eilės už projekto vairo stojo žiūrovų itin myilma televizijos laidų vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė.

Naujausi straipsniai