Jurgita Jurkutė-Širvaitė: „Darželyje priremdavau berniukus prie sienos ir jiems dainuodavau“

Jurgita Jurkutė-Širvaitė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-25 16:23
Šeimų duetų muzikinis projektas „Du balsai – viena širdis“ keliauja į finišo tiesiąją. Po laidos, kurią žiūrovai LRT eteryje išvys šeštadienį 21 val., jame liks vos 5 duetai, kovosiantys dėl pagrindinio prizo – kelionės į Niujorką.

Dalyvių duetai, komisija ir vedėjai neslepia – prieš prasidedant projektui buvo sunku numanyti, kiek daug emocijų jis kels. „Po filmavimų grįžtu namo tiesiog pervargusi. Nei juoko, nei ašarų nesuvaidinsi, čia viskas tikra, o tiek jausmų negali tiesiog praeiti. Tas nuovargis – maloniausias, koks tik gali būti“, – atskleidė komisijos narė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Projekto vedėja Jurgita Jurkutė-Širvaitė, pristatydama į dvikovą stosiančius duetus bei jų pasirinktą dainą, prisiminė vaikystę. „Aš pamenu, kad darželyje berniukams dainuodavau tik Džordanos Butkutės dainas. Juos priremdavau prie sienos, nes darydavau tai klaikiai, bet kai priremi – klauso“, – smagiais prisiminimais dalijosi žinoma moteris.

LRT nuotr.
LRT nuotr.

Paskutinieji populiariausio muzikinio projekto „Du balsai – viena širdis“ etapai dalyviams itin sudėtingi. Jiems kiekvieną savaitę tenka parengti net po dvi dainas – vieną, kurią atlieka patys, o dar vieną – dvikovoms su kitais duetais. Nors dalyviai neslepia, kad jų tarpusavio santykiai – puikūs ir duetai vieni kitus itin palaiko, pagrindinė intriga laukia jau netrukus. Finalinėse kovose televizijos žiūrovai tiesioginio balsavimo metu išrinks nugalėtojų porą, keliausiančią į Niujorką.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai