Jurgis Didžiulis: „Svarbiausia kuo anksčiau pažinti save“

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 11-ąją Vilniaus „Siemens“ arenoje prasidėjo įspūdingiausias tobulėjimo ir geros energijos festivalis jaunimui „Vibelift“. Jau trečius metus iš eilės organizuojamas renginys suburia gausybę žymių pranešėjų, muzikos atlikėjų, influencerių ir jaunimo lyderių.

„Siemens“ arenoje su gitara rankose pasirodė ir muzikantas Jurgis Didžiulis. Žinomas vyras jaunimui prakalbo apie visuomeniškimo galią ir vertybes.

„Neatėjau pasidalinti sėkmės formule ar gyvenimo istorijomis, noriu pasidalinti įžvalga, padedančia suprasti žmones. Turite tai suprasti, nes visas gyvenimas suksis apie žmones,“ – kalbėjo Jurgis Didžiulis.

Pasak Jurgio, kiekvienas žmogus reaguoja į aplinką, todėl turime suprasti, kad viskas susiję su reakcijomis. Muzikantas su jaunimu pasidalijo amerikiečių psichologo A. Maslovo poreikių piramide.

Jaunimo festivalis „Vibelift“ 2019-ieji/Gretos Skaraitienės nuotr.

„Gyvenime nėra jokių instrukcijų. Mes patys renkamės: norime gyventi ar išgyventi. Svarbiausia yra suvokti savo poreikius ir nepamiršti kitų,“ – tikino Jurgis Didžiulis.

Vyras užsiminė, kaip sunku suderinti fizinius ir emocinius poreikius. Tam, anot jo, reikia išsiaiškinti, kas yra vertybės.

„Juk vertybės yra tai, kas kiekvienam iš mūsų brangu. Svarbu kuo anksčiau suprasti, kas mus jaudina. Tik tokiu būdu galėsime pasiekti užsibrėžtus tikslus,“ – kalbėjo J. Didžiulis.

Kalbą muzikantas baigė improvizuota daina „Sing“ su kuria dalyvavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje.

„Pripažinkite, kol kalbėjau apie save, jums nebuvo labai įdomu. Bet vos pradėjus kalbėti apie jus, jūs susidomėjote. Tai ir yra svarbiausia. Kai suvoksite save, suprasite ir kitus žmones. Tokiu būdu turėsite labai galingą įrankį,“ – pasakojo Jurgis Didžiulis. 

Jaunimo festivalis „Vibelift“ (81 nuotr.)
+75
Skaitykite daugiau