Jurgis Didžiulis surengs koncertą Kaune

Jurgis Didžiulis / „ŽMONĖS Foto“nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Gegužės 3 dieną Kaune dar vienam vasaros sezonui atgims miestiečių ir miesto svečių jau pamėgta naujoji kultūrinė erdvė – „Volfas Engelman Studijos“ vasaros terasa. Penktadienio vakarą šalia bravoro iškilsiančioje scenoje pirmą kartą koncertuos Jurgis Didžiulis, kurį apšildys DJ Erichas su saksofonistu Serge.

„Stilinga lauko terasa jaukiai įsiterpia urbanistiame bravoro fone, ir žmonės pernai labai gerai įvertino šią erdvę kaip puikią lokaciją tiek kultūriniams renginiams, tiek vakarėliams, tiek sporto varžybų transliacijoms. Taigi šiemet nekantriai laukiame naujojo sezono, kuriam esame paruošę eilę renginių ir jais džiuginsime iki pat bobų vasaros: šiemet dar intensyviau bendradarbiausime su festivaliu „Kaunas Jazz“, darsyk išradingai švęsime Aludarių dieną ir daugybe kitų pramogų visiems, kurie išlieka ištikimi geram skoniui“, – sakė Mantas Matukaitis, prekės ženklo rinkodaros vadovas.

„Volfas Engelman Studija“ / Organizatorių nuotr.

Jurgis Didžiulis vasaros sezoną pasitiks saulėtais kolumbietiškais ritmais, o ši studija – su išskirtinių skonių gėrimų naujovėmis, kurios sukurtos nedideliais kiekiais ir pagamintos mažajame bravore. Kaip ir praeitą sezoną, Studija visą vasarą kvies degustuoti naujoves bei padėti aludariams jas įvertinti – kaip ir iki šiol, geriausiai įvertinti skoniai vėliau bus gaminami didžiajame bravore ir iškeliaus į prekybos centrų lentynas.

„Volfas Engelman Studija“ / Organizatorių nuotr.
„Pernai „Volfas Engelman Studijoje“ išvirėme virš 20 naujų receptūrų gėrimų ir per vasaros sezoną, švęsdami savaitgalius ir žiūrėdami futbolą, juos degustavome, įvertinti kvietėme specialiomis anketomis. Geriausiai Studijos svečių įvertinti produktai jau išleisti į rinką. Mums ši degustuotojų pagalba yra kaip užtikrinimas, kad gaminame tai, kas žmonių įvertinama geriausiai“, – pasakojo M. Matukaitis.

Šiemet vasaros terasoje jau suplanuotos kelios dešimtys renginių. Skaičiuojama, kad pernai per visus metus čia apsilankė apie 10 000 žmonių, o šiais metais, ir ypač vasarą, jų tikimasi dar daugiau.

Vasaros atidarymo renginys prasidės 18 val., o norintieji užsigarantuoti sėdimas vietas kviečiami rezervuotis staliukus terasoje.
Skaitykite daugiau