Jurgis Brūzga susižeidė krepšinio aikštelėje: skilo kojos kaulas, patempti raiščiai

Jurgis Brūzga / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-03 17:52
Ketvirtadienio vakarą Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ vyko pirmosios „Žvaigždžių duetų“ laidos filmavimas. Pirmąjį pasirodymą čia parodė devynios poros, tarp jų – ir dainininkas Jurgis Brūzga su aktore Agne Grudyte. Tiesa, jųdviejų pasirodymo idėją kiek pakoregavo Jurgio trauma – likus kelioms dienoms iki filmavimo jam skilo čiurnos kaulas.

Ketvirtadienio pavakarę Vilniuje filmuota pirmoji naujojo „Žvaigdždžių duetų“ sezono laida. Filmavimo metu žiūrovams prisistatė devynios tarpusavyje susikovusios poros.

Įžymybių gretose pasirodė ir dainininko Jurgio Brūzgos bei Agnės Grudytės pora. Tiesa, pasirodė jiedu ne pačiame geriausiame stovyje: vos prieš kelias dienas Jurgis patyrė kojos traumą, taigi į filmavimą atvyko su ramentais.

„Man skilo čiurnos kaulas ir dar pasitempiau raiščius. Viskas nutiko sekmadienį ir... labai lietuviškai – žaidžiau krepšinį. Gerai, kad kaulas skilo nelabai baisioje vietoje. Jeigu koja nepakryps, kaip nereiktų, tai sugyti turėtų per porą ar trejetą savaičių“, – Žmonės.lt sakė J.Brūzga.

Jis atviravo, kad paskutinįkart krepšinį žaidė senokai, o dabar va, sumąstė išbėgti į aikštelę, ir nieko iš to gero nepavyko.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

„Buvau padaręs pertrauką, o sekmadienį vėl panorau pažaisti. Nepatariu niekam, – juokėsi jis. – Taip, žmonės sako, kad sportas – sveikata. Man atrodo, šitą taisyklę galime perrašyti.“

Patirta trauma lėmė ir anksčiau planuoto jo ir Agnės pasirodymo pokyčius.

„Dėl tos traumos reikėjo kai ką pakeisti pasirodyme. O šiek tiek ir kojos turėjau paaukoti... Žinote, mes ir patys juokiamės. Daugelio žmonių pasirodymai yra normalūs: stovi ir dainuoja. O mes... O mes ant dėžių šokinėti buvome sugalvoję. Kaip tik ta pora, kurios narys susilaužė koją... Bet iššūkiai yra smagu“, – šypsojosi dainininkas.

Žmonės.lt