Jurgis Brūzga: Šią savaitę esame „Eurovizijos“ nugalėtojai

Jurgis Brūzga / Kipro Kublicko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-28 12:02
Pirmasis „Eurovizijos” pusfinalis jau išrinko tris finalo dalyvius. Pirmu numeriu tiesiai į finalinę kovą nužygiavo atlikėjas Jurgis Brūzga. Jo daina „4 Love” atsidūrė pirmoje vietoje, sulaukusi didelio žiūrovų palaikymo bei surinkusi maksimalų komisijos balų skaičių. Kovo 11 d. nacionaliniame „Eurovizijos” finale prie J. Brūzgos prisijungs dar trys šios savaitės transliacijoje daugiausiai balsų surinksiantys atrankos dalyviai. Na, o Jurgis jau ruošiasi finalui, su komanda stiprina pasirodymą bei vis drąsiau dairosi į Portugaliją.

„Šią savaitę esame „Eurovizijos” nugalėtojai“, – juokiasi Jurgis, tačiau surimtėjęs priduria, jog svarbiausias pasirodymas jo dar laukia.

Svarstydamas apie tai, kuo šiais metais patraukė žiūrovų ir komisijos dėmesį, dainininkas sako, jau ne kartą girdėjęs apie pasirodymo profesionalumą ir tam pritaria.

„Nesu naujokas scenoje. Ir pats iš savęs pasišaipau, kad jau ketvirtą kartą bandau laimę. Tačiau, matyt, sceninė patirtis jaučiasi ir pasirodyme. Anksčiau nelaimėjau, nes reikėjo sustiprėti, kaip profesionalui. Na, o kitais metais – būsiu jau per senas tokiai avantiūrai,” – šypsosi vienas šių metų konkurso atrankos lyderių.

Pristatydamas šių metų „Eurovizijai” sukurtą dainą, dainininkas džiaugėsi pradėjęs naujo skambesio etapą, kurio taip ilgai ieškojo. Kūrinys „4 Love” – žinomam soul ir funk stiliaus atlikėjui suteikė modernumo, šiuolaikinio skambesio.

„Galvodami apie kūrinį „Eurovizijai” norėjome kuo labiau nutolti nuo praėjusių metų nugalėtojo atlikimo bei stilistikos. Retai būna, kad panaši formulė suveiktų dukart iš eilės. Tad jei praėjusiais metais laimėjo lyriška minimalistinė daina, tai šiemet, spėju, kad turėtų būti greitas ir energingas kūrinys. „4 Love”, kaip tik ir neša tokį pozityvumo užtaisą,” – kalbėdamas apie naujausią savo darbą kalba J. Brūzga.

Scenoje Jurgiui padeda trys šokėjai: Naglis Bierancas, Žilvinas Beniuševičius ir Vykintas Širmas. Pasirodymo choreografija ir vyrukų įvaizdis buvo sukėlę diskusijų viešojoje erdvėje apie galimą panašumą į vieną švedų pasirodymą. Šio fakto pro ausis nepraleido ir Jurgio komanda, po pirmųjų komentarų ieškoję naujos stilistikos.

„Finalui dar renkamės kostiumus, galbūt tai bus visiškai naujas įvaizdis. Tačiau prie bet kurio kostiumo reikia gero pasirodymo. Tad grįžtame į repeticijų salę ir toliau tobuliname šokį, dainą ir ruošiamės Portugalijai,” – optimizmu užkrečia nenustygstantis vietoje Jurgis Brūzga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai